Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét utáni duzzanatra ki...

Orrműtét utáni duzzanatra ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Hamarosan orrműtétem lesz és félek hogy nagyon be fogok dagadni...

Mit tudok tenni hogy esetleg ezt megelőzzem? Vagy ha már ugyis bedagadok teljesen mivel kenjem hogy minél hamarabb elmúljon ?

Hallottam hogy az ananászlé is jó ilyenekre. Esetleg van még valami gyógytea ami használhat?

Illetve aki átesett ezen tudna írni valamilyen kis pragtikákat amik sokat segítettek ?



ápr. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az orvosod elmondja az utókezelést. Ne a gyakoriról akarj ehhez ötleteket szerezni, mert megszívhatod.
ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem külföldön műtötték az orrom, csak is pozitív tapasztalatom van. A duzzanatot nem nagyon fogja semmilyen krém sem levinni..

A műtétet követően jég!! Én kaptam kis tasakokat zselével töltve, azt kellett a fagyasztóba tenni, és aztán két oldalra az arcra. Amint kiolvadt, csere. Nagyon sokat segít. Nekem egy napig volt mindkét szemem bedagadva, másnap már ment is le, harmadnap már alig látszódott.

Ha pedig véraláfutásod lenne, elszíneződne a szemed, akkor arnika krém.

Sok sikert, nem fog fájni, hidd el.:)

máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia , elmeselned esetleg hogy milyen volt ?

En is orrmuteten gondolkozom de nagyon felek.

máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam , még van egy pár hetem addig és én is félek😂 ha túl leszek rajta írok❤️
máj. 14. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!