Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Transzlányként nekem jót...

Transzlányként nekem jót fognak tenni ezek a beavatkozások? Képek rólam lent.

Figyelt kérdés

semmi haszna.

21 éves transzlány vagyok és az állkapcsom elég széles, az orrom sem szép és a homlokcsontom elég prominens. Ezeket mindenféle képpen akarom változtatni FFS-szel (facial feminization surgery).


Tudnátok adni sminkkel kapcsolatos tippeket,amivel a v-neck illúzióját kelthetem? Már sminkelem magam egy jó ideje. Sok mindent kipróbáltam, amit a makeup tutorials-eken mondtak,de semmi haszna. :-/


Három kép van, csak le kell görgetni.


[link]


Köszönöm szépen előre is!


máj. 12. 13:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom az elejére, hogy került oda a ,,semmi haszna'' :-D
máj. 12. 13:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szep vagy igy is. A homlokcsont es az orr problemat nem is ertem, max az allkorrekciot.

Meg nem mondanam a kepek alapjan, h transz vagy.

máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de rengetem smink van rajtam, smink nélkül egy lányos fiúnak nézek ki :-(
máj. 12. 14:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont smink nélküli képet tegyél fel, mert így nehéz bármit is megítélni.
máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen rendben van az arcod, de tényleg inkább smink nélkül tegyél fel képet akkor. Egyébként vannak nálad sokkal maszkulinabb arcú lány ismerőseim.
máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
10# vagyok, megnéztem a képeid megint, szerintem még nekem is maszkulinabb a homlokom és az állam 😂
máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
máj. 12. 15:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha nem gond, írhatok neked privátban? Érdekelne az életutad, hasonló úton vagyok én is hozzád.

máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szia, persze.
máj. 12. 16:33
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Így is szép vagy, sok cisz lánynak is van ilyen formájú orra és álla. A homlokoddal nem is értem, mi a probléma.
máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!