Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kb. mennyi ideig tart a...

Kb. mennyi ideig tart a hatása és mennyire fáj?

Figyelt kérdés

A számat szeretném minimálisan feltöltetni, nem divatból mert undorítóak a kacsaszájú nők szerintem csak nekem annyira vékony a felső ajkam hogy szinte nem is látszik, alul se túl vastag..én nem szeretném nagyra, csak hogy normál vastagságú legyen, mert most csak egy csík szinte.

milyen anyaggal érdemes kérni? mennyi ideig tart?és mennyire fáj?


2010. dec. 7. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod te honnan számít vki kacsának?

Most hiába mondod h te nem leszel olyan szájú. Benne lesz a pakliban h felfelé fogja nyomni az ajkad ívét.


Az anyagot nem tudom de minden 3-5hónap után megkell ismételni mert felszívja a szervezet.

2010. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát ha ajakfeltöltés akkor egyből mindenki arra gondol hogy pl kelemen anna és társai.


nekem még ennél is vékonyabb a felső alul kb ilyesmi.

és amilyet szeretnék: [link]

vagyis hasonlót..a lényeg normál vastagságú, átlagos legyen...


de pl ez már durva: [link]

2010. dec. 7. 18:18
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]



nah ilyen most bár felül vékonyabb még egy kcsit

2010. dec. 7. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
A botox 6 hónap és 200 ezertől 600 ezerig az ára..vagy kérhetetd a saját zsír beinjekciózását..ez sem olcsóbb csak természetes. A Botoxnál lehet allergiád.
2010. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi...


és a hyaluron? mert olvastam valahol ezt is ez valamennyivel olcsóbb.. viszont a hatását nem tudom...

és esetleg orvos tipp Bp-en akihez érdemes menni.?

2010. dec. 7. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Szájfeltöltés botox-szal?

háááááááááát

2010. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szilikonolajjal töltötték már vagy 3éve és még mindig nagyon szép.
2010. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Munkácsi Vivien válasza:
szerintem semmi szükség a plasztikára ! smink ez egy sokkal jobb módszer szerintem ! szájkontúr ceruzát vegyél, ha nem tetszik úgy se a szád akkor se nagyon ajánlom , legvégső esetben nagyon vékonyan.
2011. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi..

sajnos én nem tudom mindig sminkelni magam főleg a számat nem szoktam...a ceruzát szájra meg nem szeretem...

azóta konzultáltam egy -két dokival...

2011. jan. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!