Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Segitenetek? Tapasztalatokat...

Segitenetek? Tapasztalatokat kernek mellnagyobbitassal kapcsolatban. Mikor, hol, mennyiert csinaltattatok?

Figyelt kérdés
Szeretnem melleimet megnagyobbittatni, de nem tudom hogy hogy is kezdjek hozza a keresgeleshez ezert szivesen fogadok mindenfele ajanlatot,tapasztalatot.Ajalnhattok korhazakat, orvosokat, irjatok le tapasztalaitokat, arakat,küldhettek kepeket is.Köszi
2010. dec. 11. 22:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én 2000-ben csináltattam meg a Balajthy Tibor doktor úrnál és akkor volt 750e. ft. Most kicseréli nekem nagyobbra és 1.200.000 ft lesz!:) viszont nagyon kedves és nagyon jó plasztikai sebész!Nem mennék máshoz!
2011. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Dr.Balajthy Tibor még a "celebcicák" dokijánál is jobb plasztikai sebé
2011. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Dr.Balajthy Tibor még a "celebcicák" dokijánál is jobb plasztikai sebész!!!Nem olcsó,de nem mennék máshoz!Jövöhéten műt másodszorra és 1200000 ft...10 éve 750000 volt!!!
2011. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én is Dr.Balajthy Tibor-nàl mütettem a cicim ami egyedülàlloan szép és természetes lett...és az orromat is!De màr nem egy ismerösöm is ment hozzà!ö nem egy sime plasztikai sebész,hanem nagyon komoly és hozzà értö profi sebész!!!!Aki mindent megtesz a legjobb erdményért kellemetlenségek nélkül!!!;-) biztos,hogy én is màr csak hozzà megyek!!!
2011. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!