Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fel van töltve szerintetek? (Kép)

Fel van töltve szerintetek? (Kép)

Figyelt kérdés

Akié, állítja, hogy erdedeti, én nem hiszem el! Szerintem látszik, hogy műszáj.


[link]


2010. dec. 13. 16:26
1 2 3
 1/25 Saten ‫҉ ***** válasza:
41%
Hát ebbe se lógatnám a pecabotot :D amúgy nem tudom lehet nem műszáj de akkor is inkább kihagynám
2010. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mű
2010. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem mintha irigyelném azokat, akik megcsináltatnak valamit magukon, de nem értem, hogy miért nem tudják bevallani? Azért, hogy aki természetes az szarul érezze magát?
2010. dec. 13. 16:37
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Ezen durván látszik, hogy fel van töltve. bár vannak olyan emberek is akiknek alapból ilyen. Igaz nem sok.
2010. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%

Az én véleményem az, hogy ez a kép módosítva volt. Túl erősek a kontúrok a szája körül. Mintha ráraktad volna külön. Az én képeim akkor néznek így ki, mikor ilyen online sminkelő programmal szórakozok. És az alapozást így körberajzolja a szájkörül. Én spec szeretem, mert nagyobbnak tűnik tőle.


Te csináltad? Le akarod járatni, vagy mi? Mondjuk legalább kitakartad a fél fejét.

2010. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom fel van-e, de erről a képről ez jutott eszembe :D

[link]

2010. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

szerintem igen, bár nem értek hozzá. amúgy nagyon taszító...

23f

2010. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ez az egy képem van róla, ráraktam egy ilyen szűrőt vagy mi a fenét, hogy ne legyen olyan felismerhető, még itt olvas nekem, lehet paranoiás vagyok, de mindegy.

Szerintem nem sokat számít. Akkor körbevágom, aztán itt van változtatás nélkül. Szerintem nem eredeti így sem xD

[link]

2010. dec. 13. 17:35
 9/25 Saten ‫҉ ***** válasza:
Amúgy az ilyenekből tudod mi lesz? :D Földönkívüli megszálló: [link]
2010. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Bazki most rémálmaim lesznek! Eddig ennek a nőnek csak a fejét láttam!
2010. dec. 13. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!