Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az arcom egyik fele, kicsit...

Az arcom egyik fele, kicsit pufibb mint a másik oldal. Ezen eleht segíteni plasztikai műtéttel? És ha igen kihez forduljek? vagy egyéb módon? Frizurával sminnkkel. Stb.

Figyelt kérdés
tudom hogy mindenkinek különbözik a két arcfele de engem zavar, és azt gondolom hoyg feltűnőbb mint másnak.
2011. febr. 2. 11:54
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg van olyan akinek volt hasonló műtéte? vagy problémája?
2011. febr. 2. 11:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj egy öklöst a másik oldalra és akkor az is megdagad kicsit.
2011. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pirosítóval lehet "játszadozni". Ha az arcodat kerekíteni akarod, akkor csak az arcodon lévő "almácskákra" tegyél pirosítót, ha nyújtani, akkor inkább azt a részt hagyd ki, és hosszúkásan az arcodon lévő "horpadás" fölé tegyél elszórva festéket. A dundibb felére az arcodnak tegyél a pirosító alá pontosan a csíkba bronzosítót, így olyan lesz, mintha csontosabb lenne az arcod, ezzel is vékonyítasz rajta. Remélem érthetően leírtam.


Niki

2011. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi NIKi!

első ,te meg jelentkezz a vándorcirkuszba komédiásnak:D.

2011. febr. 2. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nikinek igaza van, a sminkkel lehet játszani. Viszont ebben az esetben ami szerintem mindenképp előnyös, az az aszimmetrikus frizura.

20L

2011. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem semmi képpen ne menj bele a plasztikai műtétbe, ha csak nem akarsz úgy ki nézni mnt VV. Szandika!

Szerintem nem is pufibb, csak kicsit beképzeled magadnak.

Én is régen beképzeltem magamnak, hogy milyen csúnya vagyok, nagy az orrom stb. De már kibékültem a szépséghibáimmal és elfogadtam magamat olyannak amilyen vagyok, így mások is szépnek látnak. Minden az agyban dől el. :)És én is ajánlom a sminket! ; )

2011. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

senkinek sem teljesen szimmetrikus az arca..

az ijesztő lenne!... biztos, hogy aranyos vagy,

ne csinálj semmit: előnyös haj, mosoly, kedvesség kell!

2011. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)

köszi szépen.

megpróbálom így elfogadni magam. csak már volt rá példa hogy valaki észrevette. szoktam tesztelni az embereket hogy mit gondolnak, meg szoktam krédezni hogy látnak e külömbséget.(persze csak ismerősöket) de a legtöbben nem látnak semmit.

én mégis látom. na mind1 ez van. puszi

2011. febr. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!