Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztika! Tapasztalatok?

Hasplasztika! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
4 gyereket szültem és 20 kilót fogytam.Nagyon csúnya kötény hasam lett.Szeretném megműttetni,de nem tudom hová forduljak.Kérem akinek van tapasztalata ez ügyben írjon nekem,hogy hol érdemes csináltatni,mennyibe kerül és hogy mennyi kórházi bent létet igényel ez a dolog!Előre is köszönöm a segítséget!
2011. febr. 2. 14:01
 1/2 anonim válasza:
Közkórházakban nem tudom csinálnak-e még. Erre kell egy sebészi vizsgálat aki megnézi a 4 gyerek után nincs-e kezdődő sérv ill. az összefekvő bőr egy idő után műtétet igényel. 3 nap bentlét, csipőlapáttól csípőlapátig (40-60 centis) hegy és új köldökvarrás. Először ezt a vonalat megvágják majd felprepalálnak és gyomortól elkezdik visszavarrni az izmokat ha szükség van rá, majd lehúzzák és a felesleges bőr kivágják és a köldököt áthelyezik. 2 cső lóg ki belőle a zsír elfolyósodása és az izmok által terhelt savó kifolyása miatt, 3 nap múlva kiszedik. napról napra jobban épülsz fel és 1 hónap múlva rendes körülmények közt a múltté a fájdalom
2011. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy tudom, ezt - ha van egészségbiztosításod - akkor annak a terhére is meg lehet csináltatni. Szerintem kérdezd meg azt a nőgyógyászt, akinél szültél, ő talán még orvost is tud ajánlani.
2011. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!