Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire lehet mellplasztikát...

Mennyire lehet mellplasztikát "titokban tartani", elsősorban érintettek mesélnének erről?

Figyelt kérdés
Most lesz plasztikám, de persze nem akarom, h a melóhelyen mindenki az új cicikről beszéljen. Egy ideje nem nagyon mutogatom, mert szülés után teljesen elsorvadtak, egy vékony szivacsos melltartót hordok általában, az is csak A-s, ehhez képest feltűnő lesz B, esetleg C. Olvastam olyan "trükköt", h valaki elkezdi nagyobbra tömni magát és így műtét után egyszerűen csak arra hivatkozik, h felszedett néhány kilót, ami főleg a cicire ment. Nagyjából nem is az zavar, h valaki szemtől szemben megkérdezi, inkább a susmorgás. Gáz h pasikkal dolgozom egy szobába szóval velük is furcsa lenne megosztani. A főnököm is fiatalabb pasi, nem tudom h neki mit mondjak, hogy oldottátok meg? Október óta melózom újra, azóta nem volt rajtam cicivillantós ruha, de csodacicikkel biztos nem bírom megállni, h ne vegyek fel egy V-kivágású ruhát a nyáron....szép fokozatosan aztán tudja aki tudja?
2011. márc. 15. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok érintett, de ez a kitömős dolog jó ötlet.

Senkinek semmi joga sutyorogni a hátad mögött, szülés után, ha gondok vannak azokkal a cicikkel, akkor természetes, hogy megcsináltatja az ember.:) vagy, ha valakinek alapból nem szép.

De az olyanokat még én is megszólom, mint pl egy ismerősöm tök szép cicijei voltak tényleg simán elfogadtam volna őket. Erre a 18. szülinapjára apucitól új ciciket akart, mert nem felet meg neki a méret (ami nem volt kicsi)

Vállald majd büszkén őket:)

2011. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jah, és meg is kapta apucitól a ciciket:)
2011. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell döntened, hogy akarod-e egyáltalán titokban tartani. Mert tulajdonképpen azzal sincs semmi baj, ha te vállalod, hogy szülés után igenis megcsináltattad őket.

A másik kérdés, hogy mennyire lesznek hihetők. Azért elég sok olyan szilikoncici van, amiről egyszerűen nem lehet letagadni, hogy nem eredeti, mert látszik.

De különben ha most nem dobod ki őket, és természetesen hatnak majd az újak, szerintem senki nem fog emlékezni, hogy két éve szülés előtt milyen melleid is voltak.

2011. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én majdhogynem tutira veszem hogy úgyis észre fogják venni és úgyis tudni fogják hogy megcsináltattad. de nem értem miért kell ezt titkolni, senki sem hü**e. ha nyiltan felvállalod akkor meg nem lesz min susmogni. mindenkinek egyéni döntése hogy mit csinál a saját testével és ha neked így jobb akkor nem kell ebből ügyet csinálni.
2011. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik azt is észreveszik, ha peteérés alatt nagyobbak az ember mellei. Ki vannak élezve a témára. Ha pletykálnának, egyszerűen vond kérdőre őket, mert semmi közük nem lenne hozzá.
2011. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha termeszetes hatasu lesz,jo ötlet a fokozatos kitömes.Ha latszani fog rajta, hogy nem eredeti,akkor szerintem jobb,ha elarulod,annak hamarabb elmegy a ''szele'', mint annak, mikor azon tanakodnak, hogy tenyleg eredeti vagy csak kamuzta?!ettől a kivancsisagtol folyton a központi tema leszel..ha öszinte vagy egy hetet adok max. es elfelejtik a dolgot,es visszaternek a munka taposomalmaba.Inkabb utobbit valaszd:)gondolj bele,ha egy kolleganöd lenne a helyedben,es hazudna,te pedig tudnad,h nem igaziak a mellei,te is kivancsiskodnal es folyton ez lenne a tema,ha nem is rossz indulatbol...a masik pedig, hogy mellmütet utan hordanod kell sportmelltartot,most vagy kiveszel szabit arra az idöszakra,vagy abban leszel kenytelen menni a melohelyedre,es az nem lesz feltünötlen.Tehat jobb,ha nem kerülgeted a dolgot,es annal jobban fognak tisztelni,ha öszinte vagy:)
2011. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs az ekezethiany miatt,csak külföldröl irtam(Elözö voltam)
2011. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azért az mégis csak furi lenne, ha bejelenteném a férfi kollegáimnak, h most elmegyek egy hétre mert megcsináltatom a cicimet....nem gondolod? szinte nincsenek női kollégáim, persze ha valaki a mellemről kérdez nem fogok hazudni, egyébként én nem szoktam más nők melléről sugdolózni, elmélkedni, magamból kiindulva tehát valószínűleg nem venném még észre sem, vagy konstatálnám, h elment az megműtötte, biztos nem tetszett neki!

A nagyobb problémáim mondom a férfiak körülöttem, a főnökömnek sem szeretném megmondani, de ahogy korábban írták a pasik ezt észreveszik, de mégis furi lenne kijelenteni, h megműtettem, mert megszottyadtak a szoptatástól, ilyenről azért nem beszél az ember 30as férfiaknak!

Nem tudom mennyire lesz természetes, eleve ha azt vesszük h feszes lesz és nagyobb, akkor nem, a protézis mérete nem lesz nagy, inkább átlagos. Én úgy hallottam, h a melltartót még lehet takargatni öltözékkel, viszont utánna a dekoltázs feltűnőbb, tekintve h az ember már szeretne büszkén viselni szerzeményeit.

Úgy döntöttem kezdetben kicsit bővebb ruhákat hordok, aztán úgyis jön a jó idő, akkor meg majd diszkréten láttatom, ha szóbakerül megmondom, amúgy meg úgysem játszunk őszinteségi játékot!

2011. márc. 20. 09:57
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jelentem így műtét után, h nem feltűnő, idáig ősz és tél volt és a ruhák nem voltak annyira nyitottak, most fogok majd kivágottabb felsőket venni, mert ugye meleg van...nagyon kirakni nem fogom, nem olyan a munkakör
2011. máj. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!