Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Április közepén lesz mellnagyo...

Április közepén lesz mellnagyobbításom! Van egy 16hós kislányom és nem tudom műtét után mikor emelhetem majd fel?

Figyelt kérdés
Nem is a műtéttől hanem ettől félek a legjobban!!Nem tudom majd hogy oldom meg hogy ne emeljem fel?
2011. márc. 26. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minimum ket hetig nem emelhetsz senkit, semmit. A doki elmond majd mindent operacio elott. Segitseg kell a kislanyod nevelesehez egy par hetig. Nem szabad felemelni, probald inkabb hogy jojjon, uljon az oledbe. Nem mondom, hogy konnyu lesz az elso 4 het, de at fogsz esni rajta, nem fogod megbanni. Nem csak hogy emeles, de pl. a zuhanyzas is problema, karjaidat nem emelheted fel a valladon tul, kocsi vezetes nem lehet, csak ket het utan, automatan. Szoval sok ilyen dolog lesz, kerj segitseget akitol csak tudsz.
2011. márc. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor két hétig nem is vezethetek?????????Automata kocsval is ennyi időnek el kell telnie?Húúú ez kemény lesz!Nem tudom a kislányom majd hogy bírja ki és én sem!
2011. márc. 27. 08:46
 3/16 anonim ***** válasza:
a szépségért áldozatokat kell hozni
2011. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a dokik többsége 6 hétig max.két kiló emelését engedélyezi.
2011. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én 6 hétig nem bírnám ki hogy ne emeljem fel a kislányomat!!!!!
2011. márc. 27. 20:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne feküdj kés alá! Tudod az emelés sok galibát okozhat frissen műtött ciciben
2011. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha már van műtéti időpontod akkor gondolom a doki mindent elmondott.Mit mikor szabad,mit miért nem szabad
2011. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a dokinál időpont miatt és azt mondta,hogy 2hétig bisztos nen emelhetem fel,de 2 hét után már lehet próbálkozni addig amíg nem fáj!
2011. márc. 29. 08:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Butaság az hogyha nem fáj emelhetsz tízen kilót is.

Az implantátum még nem "rögzül" két hetesen, a belső varratok még "sérülékenyek".De Te tudod, max.fizeted a korrekciós műtétet is

2011. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2 hetesen (izom alatti implantátum) egy szelet kenyér levágása, egy üveg kinyitása , zokni felhúzása, szűk farmer begombolása, szűk top felvétele... stb is nehézkes, és nem azért mert "gyenge" vagy,vagy elhagyod magad.De ha már menne is akkor is jobb vigyázni, nehogy elcseszd amit a doki megcsinált
2011. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!