Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Siluette (mellnövelő és...

Siluette (mellnövelő és feszesítő) krémet szeretnék rendelni. Nem a véleményt kérem, hogy hasznos e vagy sem. Mert ez elvileg jó és bizonyított Csak 18alatt nem szabadna. és alatta vagyok. Milyen következményei lehetnek ha mégis használnám?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatod, mert semmit sem hat - az hogy bizonyitott, csak reklámfogás.


18 alatt azért "nem szabad" használni, mert ha még nem vagy nagykorú, mikor megrendeled, akkor nem kötelezö rád nézve az üzlet, azaz nem vagy köteles kifizetni, mert kiskorúval nem érvényes egy ilyen adásvételi szerzödés.

2011. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha használna akkor szerinted egy csomó nő kés alá feküdne, és kiadna több százezer forintot, vállalná a fájdalmat az esetleges szövődményeket...stb

Nyugodtan használhatod bajod nem lesz tőle

2011. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 alatt minek az? kislányoknak még úgyis nő, majd ha felnősz és akkor nem lesz próbálkozz, de akkor sem fog használni. amugy sem értem mi a jó a nagy mellben, 70b-s vagyok de már futáskor zavar ha ugrálnak.... engem már ez is zavar, ha nagyobb lenne megőrülnék :D ráadásul ha valakinek csak a nagy melled számít az annyit is ér. ha meg téged zavar, az önértékeléseddel lehet gond. várj még ezzel, ne akarj a tucatk**vákhoz tartozni már gyerekként. szerintem. persze azt ha akarod, rendeld meg, nincs beleszólásom max hozzászóhatok :)
2011. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megrendelheted nyugodtan. Legfeljebb abbahagyod ha valami negatív hatást tapasztalsz. Az, hogy még nőhet hülyeség, nekem 13 éves korom óta nem nőttek semmit, pedig lassan 20 leszek. 16 évesen rendeltem meg a beauty breastet, kicsit mintha nőtt volna tőle. Mivel azóta semmit sem nőttek biztos, hogy attól volt!
2011. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!