Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit jelent az, hogy "állami...

Mit jelent az, hogy "állami kórházban kevesebbe kerül a plasztikai műtét (pl. mell) "?

Figyelt kérdés

Annyian írtátok, de írna vki konkrétumot? Hogy működik, hol vannak ilyen helyek? Bemegyek a kiválasztott dokihoz, megnéz aztán megbeszéljük az időpontot? Esetleg kell vmi háziorvosi szakvélemény?

Azért érdekel, mert tegnap voltam egy magánklinikán és a mellkisebbítés-felvarrás 654E forint lenne... Igaz nagyon szép hely, de ha lehetne olcsóbban, nem bánnám!

(Mielőtt még vki lehurrogna, tényleg nagyok a cickóim (90DD-E) és sajna szoptatás után nagyon megereszkedtek!)


2011. márc. 31. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérhető rá tb támogatás, ha különösen súlyos az indok és ha szerencséd van.De melyik tb -s műtét garancia,?
2011. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

igen a kórház plasztikai sebészetére kell menni, egy kérdést megér háziorvosnál, hogy kell-e beutaló,de sztem nem.

nagyon sok magánorvos dolgozik állami kórházban is, ezért érdemes utánanézni kihez hova mész. a műtő bérleti díja kevesebb,és az elhelyezés költsége is alacsonyabb,ezért kerül kb 100-200e-el kevesebbe.

2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképpen megkérdezem a dokimat, hátha...
2011. márc. 31. 14:04
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló. Elmész a kórház ambuláns plasztikai rendelésére.

A kisebbítést( ha a mirigyállomány kb felét ki kell venni) támogatja a TB, de ha nem akkor is jóval kevesebbe kerül mint a magánklinkákon. 200-300 ezer körül, és azért mert magánban pl csak az altatás 100 ezer, egy nap bentalvás 30 ezer,

2011. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ez most komoly??Ennyire sokat számit hogy magán vagy állami a kórház??!Ez nagyon durva.Én most vagyok ott hogy mindenképpen szeretnék nagyobbítatni.De ilyeneket persze nem irnak sehol.Ha esetleg tudtok még valami ilyen infot amit sok helyen nem irnak légyszíves irjátok meg.
2011. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi 3. válaszoló, de konkrét helyet is tudnál írni? Győr, Bp, stb...

Előre is köszi!

2011. ápr. 1. 14:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Bp. pl Erzsébet, István,Uzsoki,Honvéd kórház...és sorolhatnám .Vidéken is tuti minden kórházban van plasztikai osztály
2011. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az ára a műtétnek, csak a benttartózkodásért nem kell fizetned.
2011. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát én tatabányai vagyok, itt nincs plasztikai osztály... :-( Legalábbis senkitől nem hallottam, hogy itt csináltatott volna magán szépészeti műtétet!

Köszi az infókat!!! :-)

2011. ápr. 2. 07:25
 10/14 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne,vagyis anyukámat is meg a anyósomat is(nem értem mi lett velük,fiatalodnának),pl,hogy így mennyi lenne egy has plasztika,meg egy zsírleszívás.Ha van valakinek infója,azt megköszönném.

Az unokatesóm aki szintén tatabányai,neki volt hasplasztikája,pár éve és tb támogatott,de pesten csinálták.Más infot nem tudok az ügyről.

2011. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!