Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülnek az alábbi...

Mennyibe kerülnek az alábbi műtétek?

Figyelt kérdés
műcsöcs, hajbeültetés, ajaktöltés stb. a honlapokon mindig csak az van kiírva,h menjek el konzultációra, meg 30% kedvezmény, de irányár sehol.
2011. ápr. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
irányár 1milla, félmilla, 150 ezer körül van azoknak, amit írtál. Ettől persze akár többszáz %-os eltérés is lehet.
2011. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A műcsöcs 3-10 ezer forint. Amit az igazi melled fölé tudsz ragasztani vagy belerakni a melltartóba.


- A szilikonos mellnagyobbítás (biztosan erre gondoltál, csak rosszul fogalmaztad meg) 600e Ft-tól indul, ha nem kérsz altatást.

- Hajbeültetés: nagyon erősen függ a beültetendő hajhagymák számától. Kb. 600-tól indul, de egy barátomnak most csinálták 3 millió forintért.

- Ajakfeltöltés: egy ampulla hialuronsav 60e Ft, beadással együtt, de attól csak egy leheletnyivel lesz teltebb az ajkad. Ha "szép" :) nagy kacsaszájat szeretnél, ahhoz több ampulla kell.


Amúgy neked kell egyszerre csöcs és hajbeültetés?

Pötsöslány akarsz lenni? Merthogy nőknek ritkán kell hajbeültetés, a női (diffúz) kopaszodás ritka, sokkal gyakoribb az androgén (férfi) kopaszodás.

2011. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Műcsöcs?

Szerintem felejtsd el a mellnagyobbítást gondolatát is , ha így beszélsz róla :S

2011. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan sebészek, akiknél ki vannak írva az árak.

Én például Dr. Csuha Lajosnál csináltattam a mellnagyobbításomat, és az ő weboldalán kint van az árlista: [link]

Ő egy nagyon korrekt ember.

2011. ápr. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mivel fiú vagyok, nem akarok ilyet csináltatni. utolsónak kösz a választ
2011. ápr. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!