Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mik a vélemények a mellfelvarr...

Mik a vélemények a mellfelvarratásról?

Figyelt kérdés

lógnak a melleim, szilikont nem szeretnék , mert sok rosszat halottam, és a mellméretem jó, csak lógnak.. anyukámtól örököltem neki is ilyen a melle..

mielőtt mondanátok, hogy így születtem, nem kéne plasztikai műtéthez folyamodnom, elmondanám, hogy sajnos de. :( mint mondtam a mellem jó méretű csak lóg és pl buliban nemtudok felvenni egy kivágott felsőt, mert eszméletlen csúnya a mellem :(



szóval ilyen helyzetben a mellfelvarratása "jó ötlet" ?

tudnátok linkelni képeket, hogy mellfelvarratás előtt és után?


előre is köszi


2011. ápr. 15. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó dolognak tartom, fiatalon fontos, hogy szépek legyenek a melleid, és még egy középkorú nő számára is.

Szóval ha megengedheted magadnak anyagilag, bátran vágj bele.


Viszont olyanról még nem hallottam, hogy valakinek alapból lógós nő... Nem fogyás következtében alakult ki esetleg?

2011. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem, picit ducibb is vagyok, szóval sosem volt az, hogy hirtelen fogytam sokat :S

17 évesen fiatal vagyok még ehhez? várjak még?

szerintetek mennyibe kerülhet kint külföldön? (Kanada)

2011. ápr. 16. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb érdemes lenne valamelyest lefogynod, mert ha a mellplasztika után szeretnél valamikor fogyni, utána lehet, megint lógni fognak.

Nem tudom, mennyibe kerülhet kint, de szerintem legalább 3-4-szer annyi, mint itthon.

2011. ápr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy annyira nincs bajom az alakommal, teltkarcsú vagyok, max a csípőmből, de okés , megfogadom a tanácsot mert hisz egyetlen egy helyről nem-lehet fogyni.

köszi a segítséget

2011. ápr. 16. 01:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Van akinek pusztán attól lóg mert nagy.


A mellfelvarrás nagyon csúnya hegeket hagy, szóval csak akkor javasolnám ha a hátadat teszi tönkre a mérete:


[link]


Korántsem lesz szebb vagy szexisebb, sőt még műnek is fog tűnni.

2011. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hozzátenném, hogy az utolsó válaszoló által linkelt kép valószínűleg nem sokkal a műtét után készült.

[link]

[link]

2011. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én is szeretném felvarratni a melleimet, csakhogy nincs rá pénzem, nem is nagyon lesz a közeljövőben. Pedig iszonyú komplexusaim vannak emiatt. Pasitéren is:S Ja, és más az, ha valakinek a C-s vagy D-s mellei lógnak, de nekem csak B-s:S 18/L
2011. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!