Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy orr plasztika?

Mennyibe kerül egy orr plasztika?

Figyelt kérdés

És egy szájplasztika? A szájplasztikára konkrétabban arra gondoltam, hogy a saját zsírommal feltöltetni(olvastam ilyenről is) .


CSak az árak érdekelnének.


18 éves vagyok lány.


2011. ápr. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
magán klinikán akár 500.000 ft is lehet egy orrplasztika, de államiban is kb 300.000, pontosan nem tudom, de függ attól is, hogy csontos és porcos átalakítás lenne, vagy csak sima.
2011. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha saját zsiroddal akarod azt még le is kell szivni,plussz pénz.ha több mütétet csinaltatsz egyszerre kedvezményt kapsz.
2011. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

google a barátod...

klinikánként változó.

de kb fél millára számíts

2011. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen ottan körül van...


De ha teheted akkor csak magánklinika...:))


De sztem orvoshoz menj és ott egyeztes!:)

2011. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


még csak elméletben van fent ez a kérdés, szóval még nem megyek el orvoshoz csak gondolkozom rajta.

2011. ápr. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!