Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fáj, ha a mellkasomon lévő...

Fáj, ha a mellkasomon lévő anyajegyemet távolíttatom el?

Figyelt kérdés
Egyszer megmutattam bőrgyógyásznak, azt mondta, rossz helyen van, nagyon lassan fog begyógyulni, és fájni fog. Szeretném eltávolíttatni, de nagyon félek is az egésztől. Van valakinek tapasztalata, valaki, aki a mellkasáról távolíttatta el anyajegyét?
2009. márc. 14. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Kapsz érzéstelenítőt helyileg, 15 perc az egész, és utána sem fáj. Én már többet is leszedettem, az egyik épp a két mellem között volt, nem fájt egyik sem. Pont most készülök még pár levetetésére.
2009. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, nekem viszont hegesen gyógyult...
2009. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hegesedés alkati kérdés, genetika, hajlam. Nekem is heges, de szerintem inkább egy fehér heg, mint egy anyajegy, aminek akár nagyobb baja is lehet a későbbiekben.
2009. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem a nyakamon volt egy anyajegy.. Elég érzékeny terület az is, és tegyük mellé, hogy elég nagy helyet foglalt el.. mint egy tojás.

Tehát, helyi érzéstelenítő, lézerrel lekapják, összevarrják, és már mehetsz is. Semmi fájdalmat nem fogsz érezni, esetleg utána egy kicsit. Pár héten belül kiszedik a varratokat, persze vigyázni kell, hogy hirtelen mozdulatok, meg ilyesmik azért mellőzve legyenek, mert szétnyílhat a seb.

2009. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt vettek le eddig az érzéstelenítő injekció nagyon fájt ,könnyeztem közbe és markoltam a mütőasztalt. avarratszedés kicsit fájt,és lassan gyógyul már legalább 6 hónapja, néha még viszked, kicsit belenyílal.De azt mondom ha rossz helyen van mindenképp le kell vetetni mert ez azért kibírható ha viszont rossz írányba elváltozik az nem!!!
2009. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. már túl is vagyok rajta...a szuri tényleg nem volt kellemes, de a többi része a dolognak nem volt olyan rossz, mint amilyennek én gondoltam. engem jobban megijesztett az, hogy műtét előtt kikötötték a kezeimet és a lábaimat is, plussz még a szemeimet is letakarták. ettől totál bepánikoltam :)
2009. ápr. 22. 23:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első választ írtam neked, illetve azt, hogy inkább egy fehér műtéti heg...

Nekem pár éve volt ilyen műtétem és most 03.30-án. A múlt héten szedték ki a varrataimat. Engem nem kötöztek sehova, és a fejem sem takarták le, csak egy sima sapit kaptam, meg egy műtősköpenyt, egyedül a lábszáram takarták le, mert még a nadrágom is rajtam volt. Nem értem minek kellett a kötözés. Az én hegei már gyógyulgatnak, kezelgetem őket. De azért sajna még egy jó ideig pirosak lesznek.

2009. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!