Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegyeket melyik hónapban...

Anyajegyeket melyik hónapban érdemes leszedetni? A heg nagyon feltűnő lesz utánuk vagy nem vészes? És ha leszedetem, akkor nem alakulhat ki rák?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat! :)
2011. jún. 2. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem bármikor le lehet szedetni!

de azt nem tudom, mekkora heggel jár, de biztos nem naggyal.

2011. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a hátamról vettek le 2 nagyobbat. Biztos nem lett volna nagy a heg, ha nem nyílik szét, vagy ha visszamegyek összevarratni :P

Így most van 2 1 ft-osnyi hegem a hátamon, ami abszolút nem zavar. Akinek nem tetszik, az meg nem néz oda :D

2011. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidegebb idoben a legjobb, mivel vedeni kell a helyeuket egy darabig.
2011. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nyáron nem javasolt, általában ősszel vagy télen szokták levenni. Sürgős esetben nyáron is megcsinálják, de akkor nagyobb a lehetőség arra, hogy látszódni fog a heg. Ha mégis nyáron "műtenek", varratszedés után körömvirágkrémmel és min. 50 faktoros naptejjel kell kenni és alig fog látszódni. Szerintem csináltasd meg plasztikai sebésszel, sokkal szebb lesz, mintha egy sebész csinálná. Ha plasztikai sebész csinálja, kisebb az esélye, hogy látszódni fog. Gondolom felmerül a kérdés, hogy mennyibe fog kerülni... semmibe, mert a tb-d állja. Ha elmész a bőrgyógyászhoz vagy a sebészetre és elmondod mit szeretnél, ajánlanak egy orvost.
2011. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Májustól augusztusig nem szokták leszedni mert az UV fénytől ronda lehet a heg
2011. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem a rák attól alakulhat ki ha nagy és nem szedeted le:)egyébként tudok olyat aki le tudja szedni úgy,hogy semmi nyoma nem marad ha téged zavar a heg...és nem is fáj...nem is drága asszem 5000.- vagy max 6000.- körül van:)sztem ez nem olyan drága ha utána egy életig nem lesz semmi gondod vele...mintha ott se lett volna..ha érdekel írj vissza:)
2011. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Utolsó válaszolónak: Köszi a tippet, érdekelne. Kifejtenéd részletesebben, hogy hol van ilyen?

2011. jún. 13. 11:32
 8/13 anonim válasza:

Dr. Jakab Éva <-Őt keresd

Cím: Budapest,XI.kerület, Könyves György u. 4.

Telefon: 1/361-3501

Remélem tudtam segíteni:)

2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha őhozzá megyek, ezt is támogatja a tb? Tehát ingyenes? És miben más mint a többi? Hogyan szedi le hegmentesen?
2011. jún. 19. 15:51
 10/13 anonim válasza:
Nem nem fogja támogatni...mondom 5000.- és 6000.- közöttt van...ezt muszáj kifizetni...de mennyi idős vagy?...hát leszedheti lézerrel meg még most nem jut eszembe ,hogy mivel..:D de nem sok idő..
2011. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!