Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan csinálják a fülműtétet?

Hogyan csinálják a fülműtétet?

Figyelt kérdés

nagyon elálló a fülem és megakarom műttetni de előtte kíváncsi lenni hogy:

- előtte milyen vizsgálatokon kellett átesni

- fájt e

- fájt e az injekció

- hány éves korig lehet megcsináltatni ingyen

- hogy csinálják az elejétől a végéig

Köszi 14/L


2011. júl. 11. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Igazából konkrétat nem tudok, mert nem nekem csinálták. Barátomnak 12évesen műtötték. A vizsgálatok szerintem csak szokásos rutin vizsgálatok(vérkép, röntgen, stb). Mindkét füle mögé kapott 6-6 tűszúrással injekciót. Lézerrel csinálták, eltávolítottak belőle pár felesleges porcot. Neki volt közben egy kis bibi, mert elfogyott az érzéstelenítő, így egy kis ideig érzett mindent. Neki 12évesen sem volt ingyenes, közel félmillió forintba került neki. Ha jól tudom, a Tb a szépészeti műtéteket teljes egészében nem fizeti/nem támogatja. (ez nem biztos) A műtét után haza is mehetett, de út közben sírt, mert nagyon fájt neki, pedig nem volt akkorsem olyan kis gyenge gyerek :D Egyébként 1hónapig kellett neki fülvédőt hordania. Most 18éves lesz, de ha a fodrász hajvágásnál lehajtja a fülét, még most is felszisszen. Ha kicsit erősebben ér valami hozzá, akkor is fáj neki.

Nekem is elállnak, mondtam is neki, hogy 18.ra azt kérem, hogy csináltassuk meg. Annyit mondott, hogy felejtsem el, nem engedi, hogy azon keresztülmenjek, mint ő.

Mindezek mellett pedig állítja, hogyha újra ott lenne, most is megcsináltatná gondolkozás nélkül.

Lehet, hogy amiket írtam, kicsit ijesztőek, nem megrémíteni akartalak, csak leírtam amiket mesélt:)

Szerintem, ha van rá lehetőséged, vágj bele. Megéri.

És tudod...a szépségért meg kell szenvedni;)

2011. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éve volt, és egyáltalán nem voltak semmiféle negatív élményeim, amiket fentebb olvashatsz... Mindena legnagyobb rendben van, csak ajánlani tudom a műtétet. AQz igaz, hogy nem ignyen van, már nem támogatja az OEP. De orvosa válogatja, ki mennyiért csinálja: mindenesetre szó sincs félmillió Ft-ról! Annál lényegesen kevesebb. Hosszú lenne itt mindent leírni. Ha érdekelnek a részletek, írj a mailcímemre. Ha kell, orvost is tudok ajánlani/vagy segítek keresni. Fel a fejjel!
2011. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!