Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan plasztikai sebész, akinek a FÉRFI orrplasztika a specialitása?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle, hogy egy női orrot műtenek nekem vagy padig egy kisebb, de csúnya orrot, merthogy az úgy férfias, pedig van szép férfi orr is, és az nem olyan, mint a női orrok. Teljesen más az esztétikája.
2011. aug. 27. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van ilyen. Ha barmelyik doki a ferfi orrplasztikara specializalna magat, nem nagyon erne meg. Nyugodtan menj el egy jo plasztikashoz, beszeld meg vele, hogy milyen eredmenyre szamithatsz.
2011. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy nőket nem is operál, hanem hogy tisztában van azzal, hogy mitől lesz szép egy ffi orr.
2011. aug. 27. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Egesz biztos vagyok benne, hogy tisztaban lesz milyennek kell lenni egy ferfiorrnak, es ami a leglenyegesebb, hogy az arcodhoz mi all jol.
2011. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én meg azt láttam, hogy sok műtött férfiorr csak kicsit lett jobb. Régebben fitos orrokat csináltak féfriaknak is, mostanság meg nem nagyon mernek hozzányúlni. Ha már kés alá fekszem valódi változást akarok.
2011. aug. 27. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e különbség női és férfi orr között, szerintem nincs, de egy jó doki mindegyiket szépen megcsinálja.
2011. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A jo dokik mindig csinalnak szg-es tervet egy spec programmal, hogy anatomiailag mit lehet kihozni az orrodbol. Ez kb 3-4 fele verzio es abbol valaszthatsz. Persze a keresednek megfeleloen lehet valtoztatni, de ezek a dokik nagyon ertik hogy mi illik az arc csontozatahoz. Az en dokim 100%-ban hozta azt amiben megallapodtunk.Szoval nincs zsakbamacska.
2011. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kivel csináltattad? A műtét után mennyire ideig ment össze? Esetleg tudnál mutatni saját képeket?
2011. szept. 1. 20:56
 8/11 anonim válasza:
En nonemu vagyok, de kuldok kepet es a doki nevet is megadom.
2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok. Ide is jó lesz, vagy küldheted e-mailben is.
2011. szept. 1. 23:50
 10/11 anonim válasza:
Figyi, en nem tudom, hogy lehet email-t irni ha nincs ott hogy "Privat email a kerdes irojanak" Segits legyszives.
2011. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!