Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy mellfelvarr...

Mennyibe kerül egy mellfelvarrás műtét? Van rá részletfizetés esetleg?

Figyelt kérdés

Akár úgy is, hogy zsebbe adnám a pénzt a dokinak.

Lefogytam 30 kg-t, s majdnem rálépek lassan. Szeretném, ha le mernék vetkőzni, mert jelenleg annyira szégyenlem a melleimet, hogy a dokinak és a pasimnak se vetkőzöm túl gyakran. Tudom, hogy gyagya vagyok, de régebben a melleimre voltam a legbüszkébb, s most tönkre mentek. :(


( Eszetlenek, lebeszélők kíméljenek, kinőttem már abból a korszakból, hogy a kérdésemet vitafórumnak szánjam, s nekem ez valós probléma, nem akarom magam elfogadni logó mellekkel. )


Köszi :)


2008. márc. 9. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve csináltattam 250ezer Ft-ért,olcsón. Csúnyák a hegek mai napig,és megint lóg. Ismét el kell ajd mennem,ha lesz rá pénzem,mert undorítóak a hegek.:(

Nagyon jól válaszd meg a orvosod! Írd be a keresőbe a mellfelvarrást,és tájokozódj mennyiért vállalják mostanság. Biztos vagyok benne,hogy vannak helyek ahol lehet élni a részletfizetés lehetőségével.

Legyél szép!:)

2008. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!én nemrég nézegetettem egy ilyen oldalt a neten, és kissé kiakadtam, mert nagyon drága. 400-500 ezer, plusz a kórházi ellátás, meg a kontrolok utánna.a konzultáció, hogy megbeszéled a dokival mit szeretnél, csak az10000, úgy hogy elég húzos, bár lehet, hogy ezt is helye válogatja.
2008. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én 50 kilót adtam le. Semmi az ég adta világon nem látszik rajtam, egy két pici csík a hasamon, de ezen kivül szerencsére úgy nézek ki mint aki mindig is ilyen alkatú volt. Egyedül a mellem nem tudta követni. Jelenleg én is gyüjtöm a pénzt. Olyan orvossal csináltasd, aki sztároknak is csinált ilyet! Drágább de mindenképpen olyat válassz!
2008. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia a barátnőm nem rég csináltatta meg 590 ezer ft-ért de nagyon szép lett a cicije. Az orvosa Dr. Kovács Hedvig.
2008. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
először is tök jó neked h.fogytál:(:Paz árakat úgy msot nézve olyn 400-650ezer ft körül mozognak.de ez nagyon sokmindentől függ.orvos,magánklinika stb válogatja.én több helyen hallottam részletfizetésről,szóval szerintem erre is lesz lehetőséged.nézz körül sztem itt a neten is.remélem összejön a pénz,meg jó orvost találsz és így már nem csak jó alakod lesz,hanem nagyon szép cicijeid is,és bátran mered majd "mutogatni"őket:)(amúgy valaohol hallottam h.ha orvosi papírod van róla hogy a melleid állapota miatt depressziós vagy,v hasonló problémáid,lelki testi gondjaid vannak vannak,a tb is nyújt anyagi támogatást,nemtudom ez mennyire igaz,de ha gondolod ezután is utánanézhetsz,megkérdezhetsz orvost is)
2008. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!