Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül az igazitás?...

Mennyibe kerül az igazitás? Csak operációval háritható el? A bal fülemen változtatni szeretnék. Sokkal jobban ki áll mint a másik. És a formája is más.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak fülplasztikával lehet változtatni a fül alakján és állásán. Az végleges eredményt ad. Ha csak egy fülről van szó, akkor a fülplasztika árának felébe kerül. Ez minden orvosnál más és más. Nekem is volt fülplasztikám, de kétoldali.
2011. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És neked mennyibe került? Fájdalmas élményed is van? Pl.:fül orr gége osztályon is csinálnak ilyet? (nem vagyok otthon a témában)
2011. szept. 8. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájdalom? Csak akkor kezdett jelentkezni, amikor már kiment a fájdalomcsillapító a füleimből, műtét után 2-3 órával. De akkor meg vettem be Cataflam-ot. Nekem nem fül-orr-gégészeten csinálták, hanem elmentem magán alapon: ott 170 ezerért műtötték meg. Ebben benne volt a konzultáció, a műtét, a kötéscsere és a varratszedés is, azaz minden. Lehet, hogy kórházban is megcsinálják TB-alapon, de én inkább megbíztam egy olyan dokiban, akinek már láttam a "munkáját", és ha maszek orvos, akkor nagyobb az esély, hogy jól megcsinálja.
2011. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!