Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak kíváncsiságból kérdezem...

Csak kíváncsiságból kérdezem hogy egy zsírleszívás hasról combról derékról és kb 15kg fölöslegröl van szó az menyibe kerülne? Ne azt irjátok hogy diéta meg sport mert csak kiváncsi vagyok ugyse lenne re pénzem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Általában területeként számolják ezeket a dolgokat.Tehát eleve négyzetcentimétert vesznek alapul(van olyan honlap ahol 50rugó 5négyzetcenti)és akkor ehhez még hozzájön,hogy mennyit szívnak le+az altatás is elég sok lóvé+a kontrollkezelés,felmérés,vizsgálatok...Szerintem ez már 1milliónál magasabb tétel lehet...(most csak a hasamra ütöttem)
2011. szept. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!