Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha "megcsináltatom" a mellem...

Ha "megcsináltatom" a mellem utána szoptathatok?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, van egy 8 hónapos kisfiam. Hét hónapos koráig szoptattam és most hogy már nem szopik olyan picikék lettek a melleim mint egy pattanás. Engem ez nagyon frusztrál, a párom azt mondja így is tetszem neki. Tegnap próbáltam fel a bikinimet és borzalom!!! Viszont lehet hogy szeretnénk kistesót és azt viszont nem akarom hogy a mellműtét miatt ne tudjam szoptatni. Hogy is van ez? Működik a kettő együtt vagy nem?
2009. ápr. 28. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
persze, hogy működik.
2009. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Van nemi kockazat de egyebkent tudsz szoptatni.
2009. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Kockázat az van, tehát előfordulhat, hogy nem tudod szoptatni, de nem ez a jellemző.

Én is ebben a helyzetben vagyok, de én kivárom azt, hogy ne akarjak már több gyereket, mert szerintem addig semmi értelme a dolognak, és ki is lehet bírni azt a néhány évet.

2009. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyik barátnőm még szülés (illetve terhesség) előtt megcsináltatta, azóta van 2 gyereke,, mindkettőt szoptatta hónapokig.
2009. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is azon az állásponton vagyok inkább hogy megvárnánk a következő babát és ha utána sem lesz jobb a helyzet akkor belevágok. Azt a két-három évet valahogy kibírom aztán meglátjuk még az is lehet hogy hozzászokok a látványhoz. :-)))
2009. ápr. 28. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt erről szó és azt mondta a doki,hogy nagyobbításnál lehet,csak kicsinyítésnél nem,mert akkor már kiszednek olyan dolgokat is amik kellenének.
2009. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Amíg szeretnél szoptatni addig szerintem ne csináld meg, nem hiszem hogy ez tul okos dolog.Én pasi vagyok és személy szerint nekem nem teszik ha valakinek szilikon melle van :)
2009. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szoptattás utan kell várni egy évet,és csak utana csinaljak meg.csak az utan csinaltasd meg,ha már több gyermeket nem válalsz.tudok egy jó orvost:)
2009. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Abszolut csatlakozom az előttem szólóhoz!!!
2009. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

IGEN! Szoptathatsz mellnagyobbítás után is. Az én egyik barátnőm is szülés előtt 1 évvel csináltatta mega cickóit, és kb. 15 hónapig sikeresen szoptatott. A mellei ugyanolyan szépek lettek, mint előtte. Azonban azt gondold át, hogy mekkora implantátumot és milyen módon teteted be, mert ha pl. nagy implantátummal kinyújtod a melleid bőrét, amire rájön a terhesség következtében jelentkező mirigyállomány növekedés (min.2x), akkor a szoptatás után az implantátumos melleid is lógni fognak...A megfelelő implantátum kiválasztására nagyon ügyelj, s legyen határozott elképzelésed a cickók leendő mérteit és formáját illetően. Én itt szúrtam el, mert nem tudtam, hogy mit is akarok igazán, vagyis nem láttam ezeket a rajzokat előtte:

[link]

2009. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!