Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnövesztő krém vagy gyógysz...

Mellnövesztő krém vagy gyógyszer létezik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem létezik
2011. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, bár időnként hallani a híradóban, hogy a neten ilyen szereket sóznak rá naiv nőkre, aztán kiderül, hogy mérgező, vagy veszélyes anyagokat tartalmaznak azok a bevizsgálatlan dolgok...
2011. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ezek mellé még csak nem is használnak...
2011. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Nincs ilyen krém.


De én hathatósan megnagyobbítom, egyszerű kézrátétellel!

Garanciát vállalok ha esetleg nem sikerülne (ami természetesen ki van zárva).

2011. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez sem jó?: mellfeszesítő gél swiss made www.bioclinica.info

Bemutatóterem: Herbária bolt tesco ??

2011. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

hízni kell 1 kicsit...legtutibb mellnagyobbítás...egy 60 kilós nőnek ritkán van nagy melle...


nem azt mondom h 20 kilót,de 1 pár nem árthat...

2011. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én fogamzásgátlót kezdtem szedni az orvosom javaslatára, mert menstruációkor iszonyatosan fájt a hasam. Először fel se tűnt csak hogy basszus ez a melltartó sem olyan mint régen... Utána mondta a párom, hogy növekedtek.

Biztos a gyógyszertől, mert egyébként semmit sem szedek. Bár én nem akartam, hogy nőjön, de így alakult.

Jangee nevezetű gyógyszert szedtem, de bevonták így áttértem a Yasminelle-re. Ugyan az mint a Jangee csak más a neve...

2011. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos akkor nem csak a mellem nőt meg, meg is híztam, abban a pár évben mikor szednem kellett, me a fene sem akarta!:(
2011. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jangee van most írták fel az asszonynak 2 hónapja :D


[link]


és az ő melle is nőt,na de nem panaszkodásképpen :)

2011. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azzal volt gondom, h kikényszerítették a tabit és meghíztam! És semmi jó hatását nem vettem észre, mint ahogy a doki állította..rá pár évre miután abba hagytam, jött a derékfájás, ami egyre rosszabb, főleg mensikor, eddig nem használt semmi, pedig sosem volt kint a derekam!
2011. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!