Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kezelték már valakinek sikeres...

Kezelték már valakinek sikeresen a sötét karikákat a szeme körül?

Figyelt kérdés
Véglegesen? Egyáltalán van ilyen kezelés?
2011. okt. 7. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

véglegeset nem tudok. viszont van a vichynek egy szemkrémje ami nagyon jó rá. tényleh elhalványítja a sötét foltot


[link]

2011. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jó korrektor csodákra képes. amit még szoktam csinálni ha nagyon vészes kékes karika van hogy először narancsos árnyaltú rúzzsal áthúzom és utána rá az alapozót (már akkor is nagyon szép az eredmény) a végén pedig korrektor. szinte teljesen eltűnik.
2011. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sbella17 válasza:
100%
Dm-ben és rossmannban is lehet kapni zselés arcmaszkot, ezt a hűtőben kell tárolni és reggel indulás előtt 5-10 percig a szemre tenni. VAgy a zöld illetve kamilla tea filtere is jó a szemre téve. Az is csökkenti a karikákat.
2011. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már probáltam a vichy hüsitő krémet.Élénkiti a szemet.És akinek halvány a karikája neki jó.És elég drága.. Igazából én már nem hiszek a kozmetikumokban. A korrektort használom halványit de nem tesz csodát sajnos.
2011. okt. 11. 09:43
 5/8 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget irni,de a nővéremnek a pajzsmirigye miatt volot a sötét karika...voltál már teljes kivizsgáláson?
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mióta volt neki sötét? Elmúlt neki?
2011. okt. 14. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vmilyen lézeres kezelésről hallottam.MErt ugye az erek miatt tűnik úgy h fekete a szemünk alatt.És ezekkel az erekkel csinálnak vmi.De nm akarok hülyeséget beszélni..
2011. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sbella17 válasza:

MA ahogy lapozgattam az újságot találtam ezt és gondoltam még elküldöm neked ezt, hátha segíthet:

[link]

2011. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!