Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen mellet csináltassak?...

Milyen mellet csináltassak? Milyen a legszebb?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tetszik?

Szeretném megcsináltatni, de nem tudtam még dönteni hogy milyen legyen.

Ha lehet képekkel illusztráljátok az elképzeléseket.

Köszi


2011. okt. 11. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem szeretnélek megbántani,de nincs rondább egy műmellné.

Főleg ha nagyobb,mint az átlag.

Ha teljesen lapos vagy akkor oké,,de ha van sajátod ne csináltass semmilyent.

Ha egyszer hozzá nyúlnak és nem lesz jó,,, arra megy el az pénzed,hogy plasztikáztass.

Üdv:Teca

2011. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek az elsővel. Ha nem lesz jó, az gáz, és nyoma marad, akárki akármit mond.

Képekkel illusztráld a jelenlegi állapotot. Megmondjuk, szükséged van-e rá.

2011. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

A legszebb? A természetes.

Olyat viszont nem lehet csináltatni.

Amúgy meg szerintem azért a plasztikai sebészet sem képes csodákra, tehát nem lehet akármiből, akármit, az anyag hozott. Tehát majd konzultáción megvitathatod az orvossal.

2011. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem az elsődleges célom hogy nagyobb legyen, csak szép formás- Szülés 1évszoptatás fogyás után eléggé csoffadt lett. :(

Minél természetesebbre csináltatnám. Semmi képp sem szeretnék lufikat...

2011. okt. 11. 15:36
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyen műmelled, szerintem az nagyon feltűnő, és nem hiszem, hogy a férfiak bőr alatt lévő műanyagot szeretnének fogdosni...
2011. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked szeirntem mellfelvarrás kellene,nem szilikon
2011. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Miért akar itt egy csomó ember másokat lebeszélni, arról, ami lehet, hogy a hatalmas önbizalomhiányát megszüntetné? Nem, nem csak a lélekben lehet a dolgokat rendbe rakni. Ha valaki, én hát szeretem magamat! Azonban nem tudok megbékélni, hogy fogyás után az egykor kerek, telt melleim üres zacskókra hasonlítanak, teljesen értelmetlennek látom így a lapos hasat, a formás combokat és hátsót, és én is meg fogom műttetni, csak még gyűjtök rá...


Kedves kérdező!

Konzultáltál már orvossal? Ha elmondod az igényeidet neki, ő úgyis tudni fogja, mit kell tenni. Csak felvarrás kell vagy implantátum is... A leírásodból nem gondolom, hogy hatalmas, természetellenes melleket akarsz, de lehet csináltatni nagyon szép, formás, természetes hatású ciciket is.

2011. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

"és nem hiszem, hogy a férfiak bőr alatt lévő műanyagot szeretnének fogdosni..."


Igen, ellenben 2 lógós, megviselt mellért odavannak!

2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Még nem tudom hogy hol csináltatom. Esetleg ha ajánlanátok dokit Pesten, az jó lenne.

Én is még gyűjtögetek, meg még formába hozom magam előtte.

Lehet hogy elég lesz egy felvarrás, de úgy gondoltam ha már úgyis szétfaricskálnak, egy kisebb szilikon elfér. Bár ettől még egy picit félek (idegen anyag a testemben).

2011. okt. 13. 08:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem rég csináltattam és teljesen természetes lett. Kereket rakattam be mert az a szép.
2011. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!