Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megírnád a tapasztalataidat?

Megírnád a tapasztalataidat?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbításon gondolkozom, mert alig van mellem.:((( Olyan lányok véleményét, tapasztalatait várom, akik színtén ilyen helyzetben vannak, gátlásosak voltak ennek köszönhetően, illetve a mellnagyobbítás mellett döntöttek és nem bánták meg. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 11. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

ÉÉÉsssss??? Én is meg akarom csináltatni meg meg is fogom, és elvileg szerinted 700e-ret nemtud összeszedni, akkro majd pl. hogy lesz háza ami több millió?? Nemértem miért kell leszólni azokat akik ilyet akarnak! Vagy a kérdésre válaszolj kedves első vagy maradj csöndben és ne irigykedj! Jah és megjegyzem itt mo-on tény hogy nehezen lehet megélni, de akkor esetleg ki lehet menni külföldre dolgozni mert mindenki előtt ott a lehetőség és nem máson verni le azt, hogy neked éppen milyen az anyagi helyzeted!

ON: én is régóta gonodlkodom rajta, csak össze kell hozni majd a munkával, én is nagyon lapos vagyok és nagyon zavar! Remélem jó sebészt sikerül kifogni, és tényleg nemfogom megbánni ;)

2011. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Elég szar mellékhatásai lehetne ha vmit elszúrnak az orvosok ami manapság egyre sűrűbb.

Én úgy vagyok vele hogyha egy csaj tetszik akkor ha kicsi a melle az zavar a legkevésbe. De ha nem tetszik alapból akkor nagyobbíttathatja akkor se fog. És szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Azt nem mondom hogy hátrányt okozna de olyan túl nagy előnyt se fog.

2011. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az is egy elég sz@r mellékhatás, hogy egy életen kersztül le van csökkenve az önbecsülésed és egy melltartót nem mersz elmenni venni, vagy akár egy felsőt a strand pedig csak álom.....végül is....
2011. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Én csak azt mondtam hogyha az összhatás nem jó akkor azon nem segít egy nagy mell. Viszont kis mellel is lehet aranyos egy csaj és akkor meg semmi szükség ilyen dolgokra.
2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a hozzászólásokat, igaz a kérdésemre nem kaptam kielégítő választ. Jó érzés az, hogy mindíg van egy-két ember, aki nem ítél el csak azért, mert egyáltalán eszembe jutott a mellnagyobbítás. Aki meg úgy gondolja, hogy ez már túl megy minden határon, az sosem fogja megérteni a helyzetemet, illetve a "kis mellű nők" helyzetét. Ettől függetlenül a második válaszolónak üzenem, hogy ha túl leszek a műtéten, feltétlenül írok majd ide, hogy milyen tapasztalataim voltak, illetve melyik dokit tudom nyugodt szívvel ajánlani. Köszi mégegyszer.
2011. okt. 13. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
2. válaszadó vagyok: Oké rendben köszönöm szépen!!!!Nagyon nagyon szurkolok Neked!!!!
2011. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Én vagyok a második már megbocsáss :D

Szerintem kitörölhették az elsőt, mert úgy tűnik mintha lett volna ott 1 válasz még. :)

2011. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak azt tudom mondani amit már oly sokszor: ne csináltasd meg. Sok pasi odavan a kis mellű nőkért. Többek között én is és simán lebeszélném a barátnőmet arról, hogy bármit is tegyen vele.
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm kb.fél éve csináltatta meg, annyira zavarta a kis melle, hogy már a strandra sem mert kimenni, nem pasizott. Megcsináltatta 500e-ért, szép lett, se túl nagy, se túl kicsi! Pont jó! Azóta már férjhez is ment, boldog ember! Nagyon fájt neki 2 hónapig, nem emelhetett 1 kg-nál többet, speciális melltartót hordott!

De szerintem azt csak te tudod eldönteni, hogy szükséged van-e rá! Ha engem zavarna a mellem, én is megcsináltatnám:-)

Menj el több orvoshoz, kérjél tanácsokat, nézzél fotókat, készíttes "látványtervet" az új melleidről!

2011. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Miért adsz ilyen semmitmondó címet a kérdésednek?

Jó, hogy nem tettél egy sima kérdőjelet, és kész.

Ha moderátor lennék törölném, vagy átfogalmaznám.

2012. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!