Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok a kis mellekről?

Mit gondoltok a kis mellekről?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és A70 es melltartót hordok. azaz a legkisebbet amit ismerek. ahány pasit megkérdeztem mindenki a kis mellekre esküszik, viszont ha elmegy mellettünk egy nagymellű nő azt mondja h aztaaa nézzed mááár.. most akkor ez hogy van?:D itt egy kép rólam: [link] általában 14-15 évesnek néznek
2011. okt. 17. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy. Elég igényesnek tűnsz, és "illenek" hozzád a kis mellek. :D (Amúgy lány vagyok és nincsenek leszbikus hajlamaim, ne érts félre, de nem írtad hogy csak fiúk válaszoljanak :D)

Lehet hogy csak nem akarják megmondani neked, hogy nagymellpártiak, mert cikinek éreznék közölni veled. Meg van amelyik tényleg kismellpárti. Vagy csak őszintén rácsodálkoznak a hatalmas mellekre, mintha csak egy lány tenné (mondjuk ezt kétlem xD)Hm...


18/L

2011. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem visszafogottabbnak tűnik egy lány kis mellekkel, valahogy a nagymellű lányról rögtön azt gondolják, hogy buja, és minden percben d%@&-ni akar...Nekem 95 D-s van és utálom őket, mert ha férfi emberrel kell akármit is intéznem, megbeszélnem, tárgyalnom bármit veszek fel, csak a két cicimre tudnak visszaemlékezni :o(
2011. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, a pasik meg... pfff. Az én pasim is minden miniszoknyás- tűsarkús- agyonsminkelt- nagymellű csajt megnéz (én meg egyáltalán nem tartozom közéjük), de ettől függetlenül boldog kapcsolatban élünk. :) Én is megnézek minden göndör hajú csávót, mégsem jelent semmit.
2011. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi akkor kicsi. De jobb mint a szilikonos!
2011. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nincsen gond ha kicsi a melled, de akkor a feneked legyen tökéletes :) legalább arra lehet edzeni, és formálni. nem minden a mell. 24/F
2011. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szégyeld ha picik a melleid! Nekem is kicsik és több pasi van oda értem mint a barátnőmért akinek meg szép nagy cicijei vannak! Szintem a kisugárzás fontosabb meg az hogy tudd milyen ruhákkal lehet kompenzálni a kis melleket! Mindenkiben más a szép,keresd meg hogy mi az amire büszke vagy az alakodban és azt hangsúlyozd! Én például a hasamra vagyok büszke és azt próbálom előtérbe helyezni!ott van például Kate Hudson! Neki nagyon kicsik a mellei,még is gyönyörű! Nem a melleken múlik minden,hidd el!
2011. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha szép arcod van, engem speciel nem érdekel. Meg hozzá jó alakod, akkor te vagy az én Júliám :D
2011. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak cicik kép jobb volna,am én is a kicsiket szeretem
2012. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!