Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A korrekciós mellműtétet...

A korrekciós mellműtétet támogatja a tb?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy volt egy mellműtétem betegség miatt, és az egyik mellem kisebb lett, mint a másik, ráadásul horpadt is. Szeretném megkérdezni, hogy az ilyen esetekben az állam támogatja-e a korrekciós műtétet? Esetleg tudtok helyeket Dombóváron vagy Pécsen, ahol ezzel foglalkoznak? Köszi a válaszokat!

2011. nov. 4. 17:50
 1/2 Sven válasza:

Én úgy tudom, hogy csak mell kisebbítést csinálnak, ha az eltávolított szövetmennyiség meghaladja oldalanként a teljes testsúly 0,5 %-át. De a nagyobbítást vagy csak a felvarrást nem támogatja a TB.


Viszont régen volt olyan, hogy ha orvosilag bizonyított, hogy ennek hatására pszichés gondjaid vannak megcsinálják.

Bár a te eseted egyedi, hiszen neked egy műtét miatt lett ilyen.

El kell menned konzultációra és ott mindent elmondanak.

2011. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy a kisebb megnagyobbítását vagy a nagyobb kicsinyítését fizeti/támogatja a TB
2011. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!