Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok. Ti hogy vagytok ezzel?

Lányok. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és van egy nagy problémám: egyáltalán nem vagyok magammal megelégedve, úgy értem sem az alakommal, sem az arcommal, a melleimről pedig ne is beszéljünk. Mit lehetne tenni, hogy ne "lógjanak" a melleim hanem szép kerek legyen? :S Plasztikai műtétről már gondolkodtam, de túl drága, és mivel még nincs önálló keresetem nem tudnám megműttetni :( Van valami ötletetek ez ellen? Csak normális válaszokat várok. Köszi

19/L


2011. nov. 12. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzőtermekben gondolom bármelyik edző tud neked ajánlani speciális gyakorlatokat a mellizom erősítésésre. De még az is fontos, hogy jó minőségű, azaz jól tartó, nagyon kényelmes melltartót hordjál, mert ha hanyagolod, akkor jobban lazulnak az izmok, és hamarabb lesz lógós.
2011. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mellizom gyakorlatok, de viszont én hallottam már sok olyan esetről is, ahol a mell "lecsúszott" az izomról, és még rosszabb lett. Ajánlom, keress fel egy edzőt.
2011. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A felnőtt nők nagy részének lóg, tehát tök természetes. Felesleges ezen ennyit problémáznod, a pasi aki szeret így is nagyon fog téged imádni és boldoggá fogod tudni a testeddel és a melleiddel. Nekem eddig egy olyan nőm volt akinek állt mint a cövek, de neki kifejezetten kicsi volt. Senkinél nem volt probléma, hogy valamennyire lógott.
2011. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

énis mellizomgyakorlatokkal tettem őket feszesebbé, plusz külföldről kaptam egy nagyon jó mellfeszesítő krémet, de nem tudom mi volt már a márkája mert kidobtam :S


21L

2011. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen "mellfeszito" krem nem hasznal, meg akkor sem ha kulfoldi.
2011. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó: attól még hogy neked nem használt, nekem hasznlhatott
2011. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Orulok neki, hogy bemagyaraztad magadnak hogy hasznalt. En nekem nincs szuksegem a kremre, igy nem kell bizonygatnom magamnak.
2011. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja h nincs szükséged rá, így egy olyan dologról alkotsz véleményt amit soha nem is próbáltál. csak gratulálni tudok :DD
2011. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!