Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ez a mell (link) szép, szerint...

Ez a mell (link) szép, szerintetek? Nekem nagyon tetszik. Mekkora implantátum lehet berakva, ha a természetes mell elég kicsi? :S

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 14. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
szép, de látszik rajta nagyon, hogy nem igazi.
2011. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Ronda,messziről ordít róla,hogy műanyag.
2011. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 LadyLee ***** válasza:
28%
Műanyag szar. A kép ráadásul agyon van retusálva.
2011. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szép és szexi és nem ordít róla, hogy műanyag szar.


Méretet nem lehet mondani anélkül, hogy bárki is látta volna a tiedet.


Ezerszer leírtam: a férfiak nagy része imádja a kis mellű nőket, velem együtt. Tehát tök fölösleges bepakoltatni, így is fix, hogy nagy sikered lesz.

2011. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Sztem tök jó, szeretnék én ilyen "rondát". Egyáltalán nem látszik rajta hogy mű.
2011. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


jó, az enyém picit nagyobb, de ez a kép azért jól ábrázolja a helyzetet... amúgy rendben lennék mert szép az alakom, a hajam és az arcom is, de nem is a pasiknak akarok megfelelni, hanem magamnak. :S kb. mekkora implantátum kellene, ha olyan mellet szeretnék mint a lánynak a képen? persze még nem tuti, hogy meg is műttetem magam, de mégis...

2011. nov. 14. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Elmész egy plasztikai sebészhez és megkérded, mi honnan tudjuk?
2011. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szerintem. Nekem is hasonló lett. Nincs neki nagy berakva csak ól tűnik nagynak hogy nagyon vékony a lány. Szerinten kb. 380 cc nél nem lehet nagyobb.
2011. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jujjj de nagyon szerencsés vagy!!!! én vékony vagyok és alacsony, 16O cm, 49 kg. szóval a mellkasom sem valami széles meg a vállam sem. így szerinted mekkora kellhet? :S
2011. nov. 15. 20:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Igen nagyon számít a mellkas mérte. Nekem akármekkorát be lehetne rakni mert "széles" a mellkasom. Ez orvos függő meg hogy te milyet szeretnél. Feltűnőet vagy természeteset. De sztem ezeknél a mérteknél neked egy kb. max 350 cc is nagyon szépet mutatna. Lehet még ennél is kisebbet mondanának
2011. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!