Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Legolcsóbb orrműtét, tapasztal...

Legolcsóbb orrműtét, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

nagyon utálom az orromat, nő létemre elég bumszli, sokat javítana az önbizalmamon.

válaszokat előre is köszönöm !


2011. nov. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudnál képet mutatni?:) Nekem is bumszli az orrom, de úgy vagyok vele, hogy ezt kaptam, ezzel kell élnem.:) Ilyen alapon már zsírleszívásra is mehetnék, meg annyi mindenre. Vannak nagyon csúnya orrú nők, de ha belül szép vagy, és a kisugárzásod jó, akkor senki nem fog az orroddal törődni. Ha egy tündéri kedves nő vagy, senki nem azzal fog foglalkozni, hogy milyen az orrod. Mindenkin vannak hibák.. Egyébként menj el egy plasztikai sebésszel, konzultálj vele, tud mutatni képet, hogy milyen lenne. Viszont ha az a baj, hogy széles, szerintem azon nem tud változtatni, a kampósból vesz ki csontot, stb, de azon nem tudom, hogy tud-e. Bocsi, hogy nem tudtam segíteni:/
2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem találok nagyon képet a neten, de amúgy az a problémám, hogy nagyon nagyok az orrlyukaim, és az orr hegyemnél nagy bumszli van tehát nem az a helyes, illetve pisze végződés, hanem ott nagyobb. és nagyon belátni az orrlyukamba oldalról és egyszerűen nagyon ronda. nem tudok vele megbékélni.
2011. nov. 21. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ne feledd drága kérdező, hogy mindenki olyan amilyen, normális emberek a belsődért fognak szeretni nem pedig hogy milyen nagyságú/formájú az orrod!
2011. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Szerintem ha egybe ránéz valaki az arcodra, nem fogja kiszúrni, hogy neked milyen az orrod. Vagy max eszébe jut, hű, de érdekes orra van, aztán beszélgettek, és soha többé nem veszi észre... Nekem krumpli az orrom, nagy az állam, kicsi a szemem, ritka a hajam, de nem tudok rajta változtatni...
2011. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!