Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen vélemények vannak a...

Nagy Imola kérdése:

Milyen vélemények vannak a Remake nevű ajakfeltöltő anyagról?

Figyelt kérdés

2011. nov. 27. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashat 11 velemenyt, amik sajnos nem jok.

Nekem aquamid van 6 es fel eve, ugyanolyan mintha friss lenne, semmi baj nem volt, nincs vele.

2011. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos itthon nem töltenek ajakba polyacrilamid készítményeket (Outline, Aquamid, Bio- Alcamid), pedig olvastam jókat is a termékről... de itt egy nem jó is, úgy látszik tehát, hogy mindegyikhez befogadó szervezet és jó szerencse kell!


[link]


I had injected aquamid in my cheeks 3 years ago and on january 08/2009 i had to run to the ER because my right side face was extremelly swelled ,as soon as got in the hospital i did a catscan that show an huge abscess after couple hours i see myself in the surgery room to have the abscess opened(i had general anesthesia).


I stayed 4 days in the hospital taking very strong antibiotics,after that i went home with a drain in my face that i had to change the packing every single day(it is very painful).After 4 weeks my right face swelled again and i had to go to the ER for the second time and they had to reopen the abscess.The pus never stop,it is almost 7 weeks and the pus still coming out.My doctor told me the only option i have is trying to remove the aquamid but in order to do so he has to perform a surgery and take off,soft tissues,muscle and aquamid resulting in a very bad scar right on my right cheek and a deformed face(dent).Now im taking clarithromycin 500mg 2x day and avelox 400mg.Im really scared to have my face deformed its not gonna be easy but im constantly pain.


I hope FDA never ever aprove the aquamid in the US.Never trust a doctor that use aquamid or any permanent filler, just google and you will se several cases like mine.


Updated on Mar 21, 2009:

I live in New York and i was treated in the Mount Sinai Hospital here in NY.

2011. nov. 28. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Ausztaliaban regen, jo eredmennyel hasznaljak az aquamid-et. Termeszetesen, az injekciostol is fugg, milyen siker lesz. Ajanlott helyre mentem, lattam munkajukat mas embereken. En nekem es masoknak, akiket ismerek, nagyon jo eredmeny lett. Az internetet sem lehet elhinni teljesen, hozzaszolasok es testamentumok nincsenek leellenorizve.

Sajon mi nalunk nincs Silicone 1000. Chicagoban van egy plasztikai orvosi rendelo, ahol egy nover adja be evek ota, nagyon szep eredmennyel. sajnos ketszer-haromszor kell menni, ugyhogy ezert nem mentem Amerikaba, aquamid-nel maradtam, es nem bantam meg. Eloszor a restylane-t probaltam ki, mivel az 3-4 honap utan feszivodik.

2011. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadliba válasza:

Szia!


Én a fahéjolajat keverem bele zsíros krémbe, kókuszvaj , shea vagy ha más nincs olivaolajba.szép duzzadtak az ajkaim tőle...

2011. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A glicerin is segit, de sehogy sem annyira mint egy feltoltes.
2011. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fecsi válasza:

Miért gondolja sok nő hogy szebb ha kacsaszája van?

MÉG A FACEBOOK-ON IS CSÜCSÖRÍTENEK! Szörnyű!!!

Higgyétek el lányok szebb a természetes.

2011. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiknek van kacsaszaja. Doki es izlestol fugg.
2011. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

fecsi... milyen csodabogár neve lehet?


Különben nem tud olvsani? Azt kérdeztem, hogy "Milyen vélemények vannak a Remake nevű ajakfeltöltő anyagról" (s nem azt, hogy Önnek mi a véleménye rólam, vagy azokról, akiket az ilyesmi érdekel... maga KŐBUNKÓ)?!


És még mindig érdekel, hogy mi a legtartósabb, de felszívódó töltőanyag?

2011. dec. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!