Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az otthegyen és az orrcimpán...

Az otthegyen és az orrcimpán tudnak korrigálni? Illetve kissebíteni, orrsövényferdüléssel együtt.

Figyelt kérdés

[link]

körübelül ilyen orrom van kicsit nagyobb orrlyukkal, de lány létemre.

sokkal kisebb arcom van mint a képen látható fiúnak eléggé kitülemkedik, hogy ronda orrom van.

tudna e abból levenni és ha igen mennyiért esetleg tudnátok e ajánlani?


választ előre is nagyon köszönöm!


2011. nov. 27. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy tudnak :)

én 16 éves vagyok és én is meg szeretném műteni az orrom...de nem lehet mivel még nem vagyok 18...azonban már 6.ba eltört az orrom szilánkosra..akkor megtudták csinálni..de undorító...nagyonnagy..és olyanvagyok mint pinnokkió huga..-.-"

de ne ijedj meg..nem plasztikai sebészek csinálták csak sziplán SZTK alapon.:) azt nem értem hogy ha akkor nem mondták hogy hát...hagyjuk így az orrod még nőni fog...akkor most miért mondják?

szóval nemtudom...de ha elmúltál 18 akkor meg műtetheted...ingyenes beavatkozások is vannak:)

pl a budapesti Bethesda Gyermekkórházban.:)

nekem ott a fülemet ingyenesen plasztikázták mert abban is tört a porc...

2011. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

viszont nekem nincs semmilyen egészségemre veszélyes eltorzulás az orromon, egyszerűen nagy és a ronda és orrsövény ferdülésem is van rendesen. így viszont nem hiszem hogy megcsináltatják. most lettem 17, de állítólag szülői engedéllyel is lehet, viszont horibilis összegekre számíthatok, ingyenesre meg félnék, hogy elhibáznák, és mondjuk alapból nem is csináltathatnám igyenesen, mivel nem számrazik belőle semmi bajom ha iylen, csak lelki gondok, azzal viszont nem igen foglalkoznak.

de köszönöm a válaszodat !

2011. nov. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!