Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mit tegyek ez ellen?

Szerintetek mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
volt egy balesetem, és volt már jónéhány plasztikai műtétem. de csak a hasamon és az egyik könyökömön. teljesen nem lehet eltűntetni, és elég látványos sebeim vannak. ahhoz legalábbis nagyon látványosak, hogy pl strandra menjek fürdőruhában vagy ilyesmi... nagyon szoktam örülni minden műtét után, mert szebb lettem. de ezek nem olyan műtétek hogy megyek az orvoshoz mert akarom, folyamatosan kezel és ő szokta műteni amikor úgy látja. viszont félek, hogy ha nagyon rákapok az ízére hogy milyen jó úgy felébredni hogy szebb vagyok, hogy felnőtt koromra plasztika függő leszek :S pl mell meg ajaktöltés meg ilyenek... még csak 16 vagyok, pont abban a korban amikor elégedetlenkedek a külsőmmel. viszont az egészségem miatt muszáj megcsinálni ezeket a műtéteket. szerintetek mit tudok tenni, hogy néhány év múlva ne legyek törzsvendég a plasztikai sebészemnél? 16L
2011. dec. 18. 18:59
 1/2 anonim válasza:
Beszélj erről az orvosoddal, és mond meg neki, hogy ha legközelebb pl.: ajakfeltöltésre jössz, akkor ne csinàltassa meg...
2011. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem több plasztikai műtétem is volt de leálltam mivel úgy a többi dolog tetszik magamon.Az orrom és az állam van megműtve.Majd ha megjelennek a ráncok meg a gravitáció hatása akkor elmegyek újra.
2011. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!