Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az orromat kb mennyiért...

Az orromat kb mennyiért lehetne megcsináltatni?

Figyelt kérdés
eléggé irritál engem és sok gátlás van miatta bennem. az orrom "tetejénél" kiáll egy kis csont (talán nyereg a neve) és rohadtul idegesít és zavar és örülnék ha nem ilyen lenne meg talán kicsit kisebb lenne...szóval nagyjából mennyiért csinálják meg? ha nem túlságosan sok akkor elkezdek gyűjteni rá...
2011. dec. 25. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
250 ezer ft körül vane gy orrműtét
2011. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 600.000-ért csináltattam...
2011. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aztarohadt********** az sok azért ahhoz elég sokat kellene gyűjtenem...én ilyen 100-150 körül gondolkodtam..
2011. dec. 27. 04:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyiért is csinálnak biztos de én nem mernék annyiért bevállalni.Nekem sztár doki csinálta akinek sok referenciája volt azért volt 600 ezer , pontosan olyan lett az orr amilyet szerettem volna.Bevallom őszintén hogy nem szeretem a hivatásomat és csak azért választottam mert jól fizet , külföldi munkahelyem van és pár hónap alatt tudtam félre tenni műtétre.Több műtétet nem tervezek.
2011. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elálló fülek is több, mint 150 lassan, nemhogy az orr! 400.000 az átlagár jelenleg.Vannak akik trükköznek, mert orsövényferdülésük van és a korrekciót plasztikázással kombinálják a tb-re. De ha csak esztétikai probléma van, akkor nem lehet!
2011. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És TB támogatással hol lehet megműttetni? Magán sebészeknél is?
2011. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!