Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagy az orrom mit tehetnék?...

Nagy az orrom mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy nagy az orrom.Nem konkrétan maga a csont nagy hanem az orr hegyemnek kéne egy kicsit kisebbnek lennie és ez nagyon bánt mert mindig idegesít és lehet,hogy a pasiknak is azért nem tetszem.Halottam olyanról,hogy ha a pszihológus ad egy papírt,hogy ez nekem lelki zavart okoz akkor ingyen megcsinálják a plasztikát ????????? mert szerintem tényleg csak egy ici picit kéne plasztikáztatni rajta
2012. jan. 4. 16:19
 1/8 tetris ***** válasza:
0%
Kezdjél el bokszolni. Ingyenes lesz az orrplasztika.
2012. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Fogadd el. :) Nekem sem tetszett a saját orrom évekig, de aztán megbékéltem vele és már nem szeretnék változtatni rajta. Ha az ember elégedett önmagával és az életével, akkor a külsejét is el tudja fogadni. Főleg, ha szembesül vele, h mások így is ugyanúgy szeretik.


Egyébként mi ez a hülyeség, h a pasiknak esetleg ezért nem tetszel?! Hacsak nem extrém nagy az orrod, akkor a legtöbb pasit nem fogja érdekelni. Úgyis inkább más testrészeidet nézik. XD


Azt amúgy nem hiszem, h a pszichológusok olyan könnyedén osztogathatnák az ilyen papírokat...

2012. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor nem is fog.Nem kell elfogadnod , az elfogadás a gyenge emberek mottója.Semmit nem szabad elfogadni , amin tudsz változtatni.Ha én mindent elfogadtam volna eddig akkor körülbelül hajléktalan lennék már , de nem , küzdöttem , harcoltam és elértem amiket akartam.Nekem is műtve van az orrom és egy percig sem bántam meg , az emberek meg nem mondanák róla hogy ez egy csinált orr.
2012. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, majd a gyereke(i)den simán látszódhat, h a te orrod nem "eredeti". Tudod, az öröklődés figyelmen kívül hagyja az orrplasztikát. :D


Amúgy meg nagy tévhitben élsz. Aki el tudja fogadni a saját testét, az nem gyenge. Hiszen az elfogadás nem megalkuvást jelent.

2012. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia Reka016! Az én orrom is plasztikázva volt. 18 éves koromban érettségi ajándékként kaptam. Pesten csinálták, ahol volt olyan lehetőség, hogy a papíromra azt írták, orrsövényferdülésem van, így csak a felét kellett kifizetni a műtétnek! Nem bántam meg, sőt, onnantól kezdve magabiztosabb lettem és végre rámnéztek a fiúk is! Most 26 vagyok és ha tehetném, megcsináltatnám mégegyszer. A műtét nem fáj, két hétig van gipszben az orrod, utána pár hónapig nem fújhatsz orrot, de a végeredménytől a mai napig elégedett vagyok és magabiztos. Szóval én a műtét mellett vagyok!
2012. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az öröklődés más téma.Az én orrom sem édesanyáméra sem édesapáméra nem hasonlít , 3-an vagyunk testvérek de mindegyikünknek különböző az orra.
2012. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat annyira extrémen nem nagy az orrom csak egy kicsit,de viszont szörnyen zavar és még gondolkodom rajta,de szerintem én is meg fogom csináltatni és csak akkor csináltathatom meg ha már betöltöttem a 18-at és nagy korú vagyok vagy hamarabb is meg csinálják???
2012. jan. 5. 18:34
 8/8 anonim válasza:
Hamarabb szerintem nem érdemes, mert addig még változik a tested (bár az orrod mérete már valószínűleg nem fog) de én is 18 voltam. Annál előbb szerintem nem is nagyon engedik...
2012. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!