Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek változtassak...

Szerintetek változtassak magamon? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Szóval az alakommal minden oké, az arcommal már gondjaim vannak, ennek ellenére sokan mondták már, hogy ne legyek elkeseredve, mert nem vagyok csúnya, de nem vagyok néhány dologgal megelégedve (orr, fül, száj). Ha nektek is lennének ilyen "problémáitok", akkor megcsináltatnátok? És én megcsináltassam szerintetek vagy maradjak természetes?
2012. jan. 8. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább maradj természetes. Hidd el, nincs olyan ember, aki mindenével meg van elégedve és mindene tökéletes. Próbáld elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, attól leszel különleges! :)
2012. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges kés alá feküdnöd.


Ha gondolod küldj magadról egy képet, Bad Wildbaban élek, kételkedem, hogy ismernénk egymást:)

2012. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Bad Wildbadban? Az Németországban van ugye vagy nem?
2012. jan. 8. 20:43
 4/7 Allerima ***** válasza:

Szia!


Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor hangsúlyozd ki azt amit szeretsz magadon. Például a szemedet. Nekem is voltak problémáim, és amikor tini voltam eldöntöttem, hogy megműttetem az orrom. A szememet és a számat szerettem, de folyton piszkáltak otthon a tesóim a "turcsi" orrom miatt. Mások azt mondták, hogy szép az arcom, de a tesóim piszkálódása rányomta a bélyeget a magamról kialakított képre. Szerencsére volt annyi eszem, hogy nem csináltattam meg. A párom szereti az arcomat, és nem tudom, hogy állna hozzám, ha megcsináltattam volna.

Maradj természetes és ne gondold, hogy csak azért mert nem túl esztétikus valami, az lehet nem szép.

2012. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a füleim nagyon elálltak, megműttettem, és most oké. Az orrom sem a legegyenesebb, de az már nem zavar.
2012. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami az arc központi része az az orr.Ha először kés alá feküdnél akkor mindenképpen azt csináltasd meg.Egy csúf orr nagyon el tud rontani egy egyébként szép arcot.A füllel és a szájjal lehet trükközni.A fület lehet takarni hajjal , a szájat pedig tömegnövelő ajakbalzsamokkal , rúzsokkal lehet vastagítani.Nekem az orrom van megcsinálva de mást nem tervezek , így elégedett vagyok magammal.
2012. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 2/6 vagyok.


Igen Bad Wildban Németországban van, azon belül is Baden Württenberg tartományban.

2012. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!