Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Kathó Jenővel kapcsolatban...

Dr. Kathó Jenővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Orrplasztikát szeretnék Nála, de még senkitől nem hallottam véleményt. Az árai kedvezőek, de vajon jó eredményei is vannak? Aki volt már orrplasztikán Nála, az írjon légyszi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én beszéltem vele, pontosabban e mail-t váltottunk csak, de az árakat úgy kell érteni, hogy az alapárhoz még hozzá jön 140.000 Ft(altatás költségei). Így már nem olyan kedvezőek az árai. Sajna :(
2012. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr. Kathó Jenő nagyon jó orvos, kár, hogy jelenleg Svájcban dolgozik.

Azonban hallottam, hogy tervezi, hogy itthon is dolgozik évente néhány hetet, mert a svájciaknak is igényük van a hazai árakra.

Én biztosan hozzá mennék plasztikai sebészeti műtétre.

2015. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!