Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kb. mennyibe kerülne egy...

Kb. mennyibe kerülne egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
10 éves koromban volt egy autóbalesetem, összevarrták a homlokom, azóta van egy 3 cm hosszú csík, ami nagyon csúnyán hegedt be. Hallottam róla, hogy már létezik olyan plasztikai műtét, amivel összevarrják újra úgy, hogy nyoma sem marad. Van valakinek tapasztalata, hogy kb. mennyibe kerül egy ilyen műtét?
2012. jan. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked választ adni, viszont azt tudom, hogy van már néhány plasztikai sebésznek ingyenes konzultációja, ahol kb 30percben megbeszéli veled a lényegesebb dolgokat, így az árat is. Szerintem neten rájuk találsz valahogy, érdemes elmenned egy ilyenre, és akkor tudni fogod majd, hogy mi a helyzet.:)
2012. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Biztos sok, de nem éri meg.
2012. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó miért ne érné meg?Nekem is volt hasonló hegem és lézerrel eltüntették , ma már nyoma sincs.
2012. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Konkrét választ én sem tudok, de tényleg akad már egy pár ingyenes konzultáció.

Viszont szerintem nem lesz annyira drága. 3 centi, és nem orrplasztika vagy mellműtét, viszont segít, hogy a kérdező jobban érezze magát a bőrében. Ha normális áron ilyenre van lehetőség, én belevágnék. Sok sikert!

2012. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most reklámozzák a TV-ben, hogy valamilyen kenőcsöt lehet kapni a régi és új hegek eltüntetésére
2012. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos nagyon drága.
2012. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!