Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit szóltok ezekhez a cicikhez?

Mit szóltok ezekhez a cicikhez?

Figyelt kérdés

[link]


nyilván a mellnagyobbítás utánira gondolok. Ilyet szeretnék.


2012. jan. 27. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnos saját...
2012. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jó úgy, ahogy most van... higgyél nekem!
2012. jan. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jobb, mint előtte , de kicsit asszonyos
2012. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szia ez jol nez ki! Nem is tul nagy es nem nezki munek annyira mint egyes mellek... Az enyem is kb ilyen lett. Egy picivel nagyobb mert azota szultem 1 evig szoptattam es nagyob maradt. Ki a doki aki ezt a cici csinalta? Esetleg tudod mit raktak bele? Az enyemben saline van (sos viz)
2012. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezt a cicit Sokos Géza csinálta, de Csuha Lajoshoz fogok csütörtökön menni konzira, Sikosról lebeszéltek.......! De ilyen forma tetszik. Neked ki csinálta? A képen 330cc, csepp formájú, texturált, részleges izom alá van behelyezve. Nekem nemtom mit fog ajánlani a doki, de ehez a kinézethez ragaszkodom.
2012. jan. 31. 10:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia en vagyok akitol kerdezel.. Nekem nem Mo-n csinaltak hanem kanadaban eredetileg 1997-ben eloszor, azota mar volt cserelve egyszer mert kb 10 evenkent ajanljak.. Egyikben 350 van masikban 375, izom fole rakattam mert nekem soha nem tetszett az izom alatti. Nagyon jol birja a bor egyebkent ilyen hosszu ido utan is, persze a titok nyitja hogy nem szabad hizni-fogyni.. Terhessegem alatt is vigyaztam sulyomra, 1 evig tarto szopizas sem artott a kinezetnek. Meg szertnenk egy babat utana pedig ido lesz megint csereltetni.. Megirnad nekem milyen volt a tapasztalatod a Dr Csuhaval? Mert hallottam en is rola es lehet hozza mennek ha jok a visszajelzesek... Koszi :-))
2012. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Voltam a konzin, szimpatikus, teljeskörű tájékoztatást adott, megvan az időpontom..........! :)Ajánlom.
2012. febr. 2. 16:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Hány cc.t kapsz?
2012. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
300cc kerek, közép magas-impl. És így éri el a természetes hatást.
2012. febr. 3. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!