Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dülledt és karkikás szemekre...

Dülledt és karkikás szemekre van plasztikai műtét?

Figyelt kérdés
Már kezd nagyon zavarni, hogy az emberek emiatt megnéznek az utcán és összesúgnak és nevetgélnek. Pedig nem tehetek róla, hogy ilyen. 25 éves srác vagyok és szeretném ha javulna a társasági életem és szerintem ez egy jó lehetőség lenne, csak nem tudom mennyire kivitelezhető. Szerintetek meg tudják oldani a plasztikai sebészek?
2012. febr. 15. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Pénzért mindent meg lehet oldani. Biztos nem olcsó dolog.

Sztem azt csak bebeszéled magadnak h rajtad nevetnek meg ilyenek..

Nekem pl általános suliban eltört az orrom (megfejeltem a betonpadkát), azóta ha kimegyek a hidegre, a szemem alatt belilul körbe. De lesz*rom h ki mit gondol:D Bnőimet sosem zavarta, engem sem zavar. Idegenek véleményével meg nem kell foglalkozni:)

2012. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a japán nők szemhéj plasztikát csináltatnak magukon. szóval lehet hogy a tiedet is megcsinálják jó pénzért (te eseteben ugy tudnám elképzelni hogy zsír szövetet "injekcióznak" a bőrőd alá, hogy a karikák eltünjenek, és így a szemed sem tűnik dülledtnek,) :D de nem vagyok orvos
2012. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felhívsz egy plasztikai sebészetetet esetleg elmész plasztikai sebészhez konzultációra abból bajod nem származhat. Általában ingyen is van. Ajánlom Dr Karvász Tamást, ő az egyik legjobb Magyarországon.
2012. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek nem szemhéjplasztika kell szerinte, csak akkor alkalmazzák azt amikor megereszkednek a szemhéjak és bőrfelesleg képződik vagy amikor változtatni akarunk a szemünk méretén , méretváltoztatás Európai emberek emberen akiknek "dupla" szemhéjuk van , csak nagyon minimális változtatásra van lehetőség.


A te problémádra feltöltés javallott.Saját zsír vagy hylarion.

2012. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám.

Tudtok ajánlani olyan plasztikai sebészt,akinek ez a specialitása?

2013. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!