Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy orrplasztika?

Mennyibe kerül egy orrplasztika?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magán klinikán? Milyen városban?
2012. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát állami kórházba is csinálnak ilyet? Mert akkor ott érdekelne nem magán klinikán. mert magánklinika az nagyon drága
2012. márc. 1. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Szimpla esztétikai műtétet nem hiszem, hogy megcsinálnak TB-re. Maximum ha nagy "hiba" van, de akkor is előtte X hétig kell a pszichiáternek "sírni". A magánklinika drága, viszont ha plasztikáról lenne szó, nem bíznám akárkire magam. Pécsen tudok jó plasztikai sebészt.
2012. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Állami kórházakban is csinálnak esztétikai műtéteket, régebben Péterrfy Sándor utcai kórházban biztosan voltak, de gondolom nem mindenhol vannak, és nem TB alapon. De el tudom képzelni, hogy olcsóbb ott, mint egy magánklinikán.
2012. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát nekem orrsövényferdülésem van, szóval nem tudod milyen beavatkozás ez, ezt esetleg tudjátok? És ezt megtudják államiba is?
2012. márc. 5. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
ha leesik az orrod, mint Jackson barátunknak, akkor talán megcsinálják államilag, amúgy semmiképp.
2012. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!

Orrsövényt TB-re műtenek. Van pár állami kórház ahol plasztikát is csinálnak. 2007-ben a bp-i Fül-orr-gégészeti klinikán volt orrsövénnyel egybekötött plasztikai műtétem. Az eredmény "tökéletes" (számomra, mert pont olyan, mint amilyennek akartam)Dr. Rezek Ödön műtött, keress rá neten! Ő egyike a legjobb plasztikai sebészeknek. Nem tudom műt e még ott, és mennyiért. Rajta kívül még 2-3 igazán jóról tudok. Tele a net velük.

Egyébként nagyon felmentek az árak.

Mindenképpen gondold át alaposan az egészet, h akarod e, és hol. Nem érdemes a legolcsóbb helyen, akárkivel megcsináltatni. Ez ahhoz túl központi helyen van. Nagyon sok elrontott orrot lehet látni. Aztán lehet új műtétre menni, ami mindig drágább, mint az első...

Ha nincs rá annyi pénz (mert kevés ember tud kirántani a zsebéből 400-800ezret) inkább várj még pár évet.


Sok sikert!

2012. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

egyébként a sima orrsövény nem plasztikai műtét, azt legtöbb állami helyen megcsinálják TB-re. Nem tudom mi a probléma az orroddal, de ha csak ennyi, akkor teljesen felesleges plasztikáztatni. Ha viszont látványosan ferde, és más bajod is van vele, az már más tészta, akkor az plasztika.

9:44-es voltam

2012. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 9:44-es, de azt hogy tb re csináljanka, olyat honnan tudok szerezni? És neked mennyibe került?
2012. márc. 7. 15:40
 10/11 anonim válasza:

úgy, hogy elmész egy dokihoz (fül-orr-gégész vagy plasztikai), és beszélsz vele. Elmondod mit szeretnél, és majd mond rá valamit. Ők majd tudják, hogy lehet jól kihozni.

Árat azért nem tudok mondani, mert eü-isként nekem más tarifák voltak....

2012. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!