Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Keloid kezelése injekcióval?

Keloid kezelése injekcióval?

Figyelt kérdés
Én most vagyok túl az első injekciós kezelésen. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mennyire hatásos ez a fajta kezelés? Nekem már kb.15 éve a bal karomon van ez a keloidos heg, csak most szántam rá magam. A doki azt mondta, hogy a kezelés végére elmúlik a duzzanat, és a színe is idővel világosodik. Azt mondta erre garanciát vállal. Érdekelne, hogy van- e valakinek injekciós kezeléssel kapcsolatban tapasztalata?
2012. márc. 7. 14:58
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem kb 3 éve volt az első ilyen kezelésem és tényleg használt. A kezelés után egy héttel a hegek lelapultak, de a színe nekem nem változott. Szerintem már az is nagy eredmény, hogy nem dudorodik ki. Azóta már háromszor vissza kellett mennem, mert újra elkezdtek megnőni, szóval nálam nem lett végleges az eredmény, de így is jobb, mint a semmi. :o)

2012. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Remélem, hogy még olvassátok! Nekem mind a két oldalt a vállam tele van ilyen hegekkel, majd most érettségi után szeretnék elmenni kezeltetni. Érdekelne, hogy mennyibe kerül ez a kezelés?! előre is köszönöm, hogyha még válaszoltok!
2012. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZJozsef84 válasza:

Hali!

Létezik egy végleges nagyon jó megoldás, bár nem tudom mindenhol használható e.

Nekem az arcomon kutyaharapás miatt volt plasztikai mütétem eléggé nagy mivel Z-plasztika volt és mint kiderült keloidos a bőröm és az egész megvastagodott vörös púpos volt. Hálistenek összehoztak egy nagyon jó börgyogyásszal, kivágta a heget ismét és a mütét után RÖNTGEN TERÁPIÁT kaptam. (rötgen sugárral sugarazták a heget)párszor kellett elmennem. A heg nem puposodott, a jó szögbe vágott vágások egyáltalán nem, a rossz szögeknél minimálisan szélesedett pár, év múlva még a piros szin is eltünt most szinte észre sem lehet venni az arcomon csak közelebbről, pedig M-alaku kb 15-20cm-es vágás. Nem tudom miért de nem sokan ismerik ezt a terápiát pedig nagyon hatásos.

2012. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!