Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kb. menyibe kerülne egy ilyen...

Kb. menyibe kerülne egy ilyen orrműtét?

Figyelt kérdés
Nagyából normális az orrom de a vége lenyúlik (horgas). Már régóta nagyon bánt lelkileg is, és úgy érzem mostmár készen vagyok arra, hogy megcsináltassam. A felső csontos részhez nem kéne hozzányúlni, csak a végéhez a porcoshoz. Szerintetek mennyibe kerülne? Így olcsóbb lesz mintha a csontos részhez érnének? Nem magánklinikán csináltatnám, mert nagyon drága lenne.Köszönöm a válaszokat! 15/l

2012. márc. 10. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 évesen? Normális vagy? Szerintem meg sem csinálják.
2012. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem magánklinikán is drága. Nem mellesleg, nem is fogják megcsinálni, mert még alakulni fog.
2012. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


SZTK-ra ezt nem lehet megcsináltatni.

2012. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nézd meg Ungár Anikó orrát. Majdnem belelóg a szájába, mégis a szemhéjait varratta fel.
2012. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha mosolygok akkor a felső ajkam feléig ér. Én nem szeretnék ilyen orral élni! :'((
2012. márc. 10. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Megértelek teljes mértékben.de jól gondold ezt át.Rengeteg fájdalommal jár egy ilyen műtét,hetekig fáj a fejed az orrod minden.Viszont szerintem megéri ha nem vagy elégedett magaddal.Árban elég huzósak az ilyen mütétek sajnos.Egy átlagember nemtudja kifizetni sajnos.:/
2012. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15 évesen még semmiképpen sem csináltasd meg. Egyébként ha valakinek tetszel nem fogja érdekelni az orrod ha valakinek meg nem, megműtött orral sem érdekled majd.

+ Az előttem író jól mondta rengeteg fájdalommal jár, egyik ismerősöm aki megműtötte csak ennyit mondott, inkább még 2x szülök de orrműtétet soha többet.

2012. márc. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nem csinálják meg csak ha elmúltál 18.Ne hallgass a többiekre , csináltasd csak meg!Ez olyan mint a fogszabályozó , korrigál egy neked nem tetsző hibát.Nekem is műtve van az orrom és azóta sokkal boldogabb vagyok , nagyobb az önbizalmam.Nem tervezek több műtétet.Hidd el egy oda nem illő orr nagyon el tud rontani egy szép arcot.Úgyhogy ha elmúltál 18 ajánlom hogy vállalj munkát külföldön és pár hónap alatt össze szeded a műtét árát.Én így csináltam.
2012. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

megcsinálják ingyen, pontosabban betegkártyára. most mások oltogatni fognak, de ahogy ők mondanák nekem egy 'mezei fül,-orr,-gégész csinálta mind az orromat - 28.án volt a műtét - és a füleimet is - elálltak - és tökéletes lett mindkettő. fülemet 14 évesen csináltattam meg, most 16 vagyok. rengeteg bántást kaptam az orrom miatt, lelki sérüléseket szenvedtem de nem bántam meg h megcsináltattam.. :) elég fájdalmas az első pár nap, a többi kibírható, nekem a csontot is bántani kellett, de ugyanúgy meg lett emelve az orrom vége, ahogy te mondanád. nekem is horgas volt. most gyönyörű egyenes, bár még picit duzzadt, de közel sem annyira mint ahogy a neten nézegettem :) nem kell félni tőle:)

ahhoz h megcsinálják ingyen egy szemfüles és nagyon ügyes dokihoz kell menned, aki bevállalja, ritkakevés az ilyen, de akad. legfontosabb h ismerd meg a dokit, pontosabban érdeklődj h csinált e már hasonló eljárást, sok sikert!

2012. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Utolsó:Az mit jelent, hogy betegkártyára? Majd nézelődök!:) Szerintem egy petefészek csavarodás után meg sem kottyanna! :D És a dokinak, aki műtött nincs honlapja?
2012. márc. 17. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!