Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány kobcentis Jennifer Lopez...

Hány kobcentis Jennifer Lopez fenékimplantátuma? Igaz, hogy 300 cc-s a legnagyobb, amit be lehet rakni? Valakinek tapasztalata? :-)

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

:o:o:o

bocsi az offert, de azt hittem termeszetes a feneke...

pffff, és a museggert vannak oda ennyien?!?! :)

2012. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kim Kardashiannak van fenék implantátuma.

J.Lo-nak eredeti.

2012. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Jlonak eredeti a feneke.

a másik meg ha megnezed a képeit a google-ba.

vmikor 70kg.

az hogy hogy nez ki a klippekben más tészta,mert akkor arra rákészül,de elég asszonyos külseje van képeken.

2012. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
300 cc-tol nem lesz nagy a segged mint a j-lo-nak! annyi van a cicimben es nem hatalmas! es ez cici nem segg ugy gondolom abba nagyobb megy alapbol.
2012. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

J. Lo.-nak nem eredeti a feneke, implantátum van benne!

Emellett a fenékimplantátumok máshogy néznek ki, mint azok, amit mellbe raknak. A 300 cc-es a legnagyobb, amit a fenékbe lehet tenni, úgy tudom...

Az érdekelne, hogy J. Lo.-nak ilyen van-e benne vagy még nagyobb. Én most készülök fenéknagyobbitásra... és ugyanolyan popsit szeretnék. :-)

2012. márc. 15. 17:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Honnan szeded, hogy j.lo-nak fenékimplantátuma van?
2012. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként nem tudom minek ide írod a kérdésed, és miért nem a plasztikai sebésznél érdeklődsz utána???

Mi honnan tudjuk?? Hogy mekkora a J.Lo.-csak szerinted implantátum-fenekének megfelelő méret??

Gondolom az is fontos, hogy mekkora az alapfeneked.

2012. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
uristen de sotet vagy te! a 300 cc mertekegyseg az mindenhol ugyanannyi...a 300 meter is ugyanannyi ha leuszod vagy lefutod nem???
2012. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha "mi honnan tudjuk", akkor minek válaszolsz? :-)

Én olyanoktól kérdezek, akinek esetleg van tapasztalata vagy tisztában van az implantátumokkal... netán szintén tudja, hogy J. Lo.-nak plasztikfeneke van.

2012. márc. 16. 16:32
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
JLonak nagyon igazi szexi kövér segge van, én nagyon úgy látom. Imádom is nagyon, nyalnám éjjel nappal!
2012. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!