Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülplasztikára TB támogatás?

Fülplasztikára TB támogatás?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, elálló füleim vannak. Nagyon zavar, önértékelési gondjaim vannak emiatt. A családomnak a plasztikai mütétre nem lenne pénze. Milyen feltétlelekkel/milyen esetben lehet rá TB támogatást igényelni?

2012. márc. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
a TB nem fogja támogatni, mert nem életbe vágóan fontos, ill. csak nagyon ritka eseteknél támogatják, ahol egészség károsító tényező is fenn áll, vagy az egyén nem tud normális életet élni. volt egy nő, akinek szétlőtték az arcát sörétes puskával és azt nem támogatta a tb, és 2 orvos ingyen megcsinálta a fejét. a te füleddel nem fognak foglalkozni.
2012. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy sajnos nincs rá TB támogatás. Nekem is fizetnem kellett érte.
2012. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha zavar a füled, akkor hordd kiengedve a hajad.
2012. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állami kórházban nem olyan drága :) csak ki kell fogni jót :)
2012. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16 év alatt ingyen csinálják:))) igen, nem viccelek:)
2012. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!