Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Harsányi Nándor plasztikai...

Dr. Harsányi Nándor plasztikai sebésszel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán a megyei kórházban plasztikai sebész, főleg mellplasztika érdekel, de akárkinek akármilyen tapasztalata van, írjon, légyszi :) Köszi :)

2012. márc. 18. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem múlthét szerdán operált hasplasztikára. Nagyon aranyos, nagyon szeretem. Megvagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom!
2012. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. ápr. 8. 08:23
 3/5 anonim válasza:
És drágán dolgozik?
2013. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mancsa85 válasza:
Nekem sajnos nem jó tapasztalatom van. Tavaly november végén fülműtéten voltam nála, a bal fülem elállt. Fájdalommentes volt, a doki, kedves, aranyos....stb. Igen ám, de januárban visszaállt az eredeti helyére a fülem, így visszamentem, hogy nézze meg. Kaptam új időpontot idén májusra, hogy menjek vissza és megműti. Elmentem, és közölte 3 óra várakozás után, hogy Ő nem műt meg. Ő már megy nyugdíjba, és nem vállal garanciát a fülemre, mert mi lesz, ha ismét visszaáll az eredeti állapotára. Köpni-nyelni nem tudtam.... Csak tudjátok az egészben az volt a gond, hogy a barátnőmmel együtt mentünk fülműtétre, és mind a kettőnknek újra visszaállt a füle, és nem vállalta be, hogy újból megműt....pedig fizettünk érte.... Vagy nem tud ezek szerint fülkorrekciót csinálni, mert kicsit furcsa, hogy nekem se és a barátnőmnek se sikerült a műtétje....azt mondta a doki, majd felhív bennünket ez ügyben, hogy hátha tud tenni valamit az ügy érdekében, de május óta csak a hívását várjuk.....
2013. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagyok27 válasza:
Hasplasztikát mennyiért csinálta ?
2019. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!