Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ebben az esetben igényelhető-e...

Ebben az esetben igényelhető-e valamiféle TB támogatás?

Figyelt kérdés

Komplex fejlődési rendellenességem van, ami érinti az adott oldal lágy részeit, a mirigy és az izom alatti kötőszöveteket, a bimbót, bimbóudvart. Ennek következtében alul nem fejlődött ki a mellem rendesen. Nem túl esztétikus látvány, és a megkérdezett sebészek szerint csak az alsó izom felvágásával,és implantátum behelyezéssel korrigálható.


Mi véleményetek?


Gondolom az implantátumot biztosan nem, de a műtéti költséget hátha állja a TB.


2012. márc. 25. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrétan nem írják a neten sem.


[link]


Miért nem mész el egy orvoshoz megkérdeklődni?

2012. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alap dolog lenne hogy tamogassa az allam, ugyanis ez befolyasolhatja a szemelyiseged fejlodeset, depresszio, kisebbsegi komplexus, stb. es plana ha cikiznek is az eretlenek miatta suliban (szegenykem). Ha pedig nem tamogatja az allam akkor ba...z-odjon meg az osszes k.urva politikus akik ezt tettek a neppel hogy nincs egy normalis TB tamogatas.
2012. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm, hogy utánanéztél, mindenképp részletesen utánajárok, az eddig megkérdezett dokik véleménye nagyon eltérő..


Az utolsó válaszolónak köszönöm, kicsit felvidított, hogy van, aki megérti a problémám, és nem csak felesleges hisztinek veszi..


Én úgy hallottam a TB csak a hatalmas mellekre ad támogatást, a hátfájás miatt.. Bizakodom..

2012. márc. 26. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h már nem támogatja a TB. csak a nagy melleket (amit írtál is), tovább, ha rák miatt csonkítják, annak a korrekcióját.Impli árát akkor se, márpedig az 1 pár 500.000 Ft, a műtét maga olyan 200-300eFt. Régebben is csak 30%-kel támogatták, most már nem. Nekem is erre lett volna szükségem.Sajnos nem sikerült a Tb támogatást megszereznem. Ennek ellenére lehet, h találsz dokit állami kórházban, aki megműt és valahogy segít az elszámolásban is.
2012. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján csőmelled van,nem támogatja a TB a műtétet.Támogatás csak kisebbítéskor és műtét után pl(rákos betegség miatt eltávolított mell)jár.
2012. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!