Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valakinek plasztikáztatva...

Ha valakinek plasztikáztatva van a melle, és véletlenül megszúrják egy tűvel kidurran?

Figyelt kérdés
nem vagyok fogyatékos, csak kíváncsi :D 24/L
2012. márc. 27. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úristen, dehogy,miért szerinted mit raknak bele lufiit? szerintem a fél emberiség ezzel szórakozna akkor. az implantátumot jóval mélyebben helyezik el ennél,közbe ott van még a bőr felépítése ugyanúgy! :D
2012. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem 1 lufi , nincs benne levegő.Az újabb implantátumokban sóoldat van már vagy sűrű gél alapú szilikon.Ezek már jóval szervezet barátabbak mint a régiek.Ritkábban is kell cserélgetni őket.Ha az implant léket kap akkor sem fog a benne levő anyag beleolvadni a szervezetbe és szennyezni azt.
2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
haha. nem tudom mit gondoltam. :D igazából egy beszélgetés kapcsán merült fel, és kételyeim támadtak, hogy akkor most hogy is van ez. köszönöm a válaszokat, igazán aranyosak vagytok :DDD
2012. márc. 27. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb implantátum nem is "folyadékkal" van töltve. Nekem is olyan van, ami tömör szilikon. Legegyszerűbben úgy tudom elmagyarázni, hogy olyan, mint egy gumicukor. Ha kettévágnák, akkor nem folyna ki belőle semmi, a belsejét is rugalmas, de szilárd anyag tölti ki.
2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam irni mint az elöző,hogy nem folyik ki ha megreped akkor sem.
2012. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De valami baja csak lesz mert seherezádénak is olyan vqn mégis baj a pipnél is ha a falval gáz van. Szal azivároghat attől v legalábbis károsodik az implant
2012. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Seherezádének régi típusú az implantja ,azt fajtát már betiltották pont azért mert ha kilyukad akkor szennyezi a szervezetet,
2012. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De qz is tömör szilikon mégis szivárog
2012. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erről nem hallottam, hogy ez tömör, de valószínűleg ezért tilthatták be, mert a tömörnek nem szabadna szivárognia akkor sem, ha sérült. Ezért tömör. Gondolom mivel ez szivárgott, így került betiltásra.
2012. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A PIP implantátumot, ami Seherezádénak van, azért tiltották be, mert nem orvosi tisztaságú szilikon van benne, hanem ipari, ami ugye nem ugyanaz. Emiatt sérülékenyebb, és begyullaszthatja a szöveteket, irritálhatja a szervezetet, szóval káros. Nem minden PIP ilyen, bizonyos gyártási sorozatban lévők csak, de a szép az egészben, hogy nem tudják,melyik sorozatszámúak szennyezettek.


Aki azt írta, hogy olyan az implantátum, mint a gumicukor, azzal egyetértek, laikusnak tényleg így a legegyszerűbb elmagyarázni. Ha beleállítanak is egy kést, nem fog szétfolyni, de nyilvávalóan cserélni kell,hiszen a külső burkolat kinyílt, hiába nem szivárog, akkor is sérült. Sóoldatos implantátumok inkább az USAban használnak valamiért. (Saline asszem a neve)

2012. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!