Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Ti nem érzitek valamil...

Lányok! Ti nem érzitek valamilyen szinten "igazságtalannak" ha egy lánynak mű melle van?

Figyelt kérdés
Szóval, ez onnan jutott eszembe, h mikor ősszel elkezdődött a Való Világ elég sok lánynak meg volt csináltatva a melle. Erről Én nem tudtam még akkor, és irigykedve néztem,h "Ó, de jó nekik!". Mikor leesett,h azok a mellek mű-ek, kicsit kettős érzés kavargott bennem, az egyik h azért az mégsem igazi és nem mindenki teheti meg,h ilyen cicijei legyenek. A másik pedig,h hiába csak mű, a pasik akkor is szépnek találják...
2012. ápr. 16. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem érzem igazságtalannak! Sokat fizetett egy lufiért. Nekem szerencsére a természet adta. Nem túl nagy, de elégedett vagyok vele. Ja, a műmell csak az olyan pasiknak tetszik, akiknek az IQ-juk kisebb, mint a lábméretük :D
2012. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
nm olyan jó nagy mellűnek sem lenni. Én még csak tizenéves vagyok és a melleim nayobbal, mint amekkorák kellene lenniük az sem olyan jó érzés, mert van amikor szégyenlek kimenni, mert kinevetnek és az gondoljk h csak a melltartótól nagyob.Pedig én nem tudok rendes melltartóval állni csak sport-al,mert az sokkal jobb.
2012. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem nem jönnek be a mű cicik. De ez a kérdés felesleges rinyálás... Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy plasztikáztasson. Nem irigykedni kell, meg sírni, hanem cselekedni.
2012. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Inkább örülök,hogy nekem ingyen volt!:D 16L
2012. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 csokissüti002976 ***** válasza:
73%
Nem igazságtalannak, hanem gusztustalannak tartom...
2012. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom igazságtalannak. Bárki előtt ott a lehetőség, hogy megcsináltassa. Igazából jóval nagyobb igazságtalanság az a természet részéről, hogy valaki eleve naggyal születik, valaki meg kicsivel. Nem ítélem el azokat akik megcsináltatják a mellüket(vagy bármilyüket). Szerintem az embernek igenis változtania kell azon, ami nem tetszik neki és arra törekednie, hogy a lehető legjobban tetszen saját magának. Az már egy más kérdés, hogy sokan nem maguk, hanem a divat miatt csináltatják meg. Azt nem támogatom, de végülis akinek annyi esze van, az megérdemli.
2012. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem csináltatva van a mellem.A mérete 75B, nagyobbat nem akartam mert akkor műhatású lett volna.Az orvosom szerint nálam ez volt az a méret amikor még nem látszik hogy művi.Egyébként jó munkát végzett , senki meg nem mondaná róla hogy ez egy tudomány által alkotott mell.Még a nőgyógyászom sem hitte el hogy ez egy csinált.Egyébként úgy képzeljétek el hogy nekem abszolút nem voltak melleim , a szülés után meg még csúnyább lett ezért úgy döntöttem hogy akkor legyen szilikon.A testalkatom vékony , törékeny , gyenge csontozatú vagyok ezért ez a 75/b méret pont ideális.


Jó dolog a plasztika de ha valaki kacsaszájat kér meg természetellenes melleket , azt elítélem és ellenzem.

2012. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkozom vele. :D Az enyémekre sem volt még panasz, és az ismerősi körömben olyan férfiak vannak, akik többre értékelnek egy természetes, bár esetleg nem tökéletes nőt.

A felfújt mellek inkább csak a kisfiúknak tetszenek, úgy vettem észre. :D

2012. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem érzem annak, magasról lesz@rom.
2012. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tartom igazságtalannak. Bárki előtt ott a lehetőség, hogy megcsináltassa." Azért mondjuk ez nem teljesen igaz, mert nem ingyen osztogatják, nem kevés pénz ez a kisembernek, persze hitelt lehet felvenni, aztán 2x annyit vissza fizetni...

Egyébként ha valaki megteheti és valóban szüksége van rá, mert vagy nincsen, vagy tényleg kicsi az csináltassa meg, de már olyanok is mű mellet rakatnak akiknek alapból is van. Seherezádéka is megnövelte a méretet, de minek? Szebb nem lesz tőle!


"Még a nőgyógyászom sem hitte el hogy ez egy csinált"

Mikor látta a melleidet a nőgyógyászod?

2012. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!